Рейтинг: 13.74

Підтримка партії
Ви підтримуєте цю партію?
Підтримують: 315

Самоврядна Українська Держава

Партія
Напрямок Інше ... (Місцеве самоврядування)
Кількість членів123
Web сайтhttp://partiya-sud.org.ua
Динаміка підтримки
Секунду, графік грузится...

Політична партія САМОВРЯДНА УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВА» це кожний із нас – громадян України, що мешкає в селі чи місті в багатоквартирному будинку, має квартиру, будинок у власності чи на соціальних підставах, дбає про добробут, чистоту, порядок, безпечне для свого життя та здоров’я перебування в ньому, ефективне використання коштів, сплачених ним за утримання та надання житлово-комунальних послуг, загально цільовий благоустрій прибудинкових ділянок. Ми і тільки ми маємо подбати щоб наше наболіле не було простими політичними гаслами-обіцянками, предметом політичних маніпуляцій в боротьбі за виборчі відсотки тих чи інших великих партій.

Згуртувавшись в політичну партію та об’єднавши свої зусилля, спираючись на її підтримку, але в першу чергу на підтримку місцевих громад, конкретних їх членів – мешканців, будь-який авторитетний серед місцевих жителів представник громади в змозі буде, для відстоювання інтересів громади, під час перевиборчих перегонів висунутися в депутати в місцеві, районні, обласні ради, чи до Верховної Ради України та успішно подолати виборчі перегони. Партія зацікавлена - для того щоб сподівання кожної громади були не марними, до влади на всіх рівнях прийшли не заїжджі гастролери з торбами обіцянок, а люди відомі серед нас, громади і є такими як і ми – переважна більшість нас співвітчизників, яких ми знаємо, довіряємо їм і твердо віримо в них на підставі не обіцянок-слів, а вже зроблених ними конкретних справ. Таке не купується і не продається, не міняється на пригоршню тієї чи іншої крупи, гнилого збіжжя, а тим паче пляшку.

Зараз перед партією стоїть відповідальне завдання: донести свою мету до кожної територіальної громади в кожному куточку України. Якщо кожний із Вас, хто поділяє такі думки, згуртується навколо цієї ідеї, навколо нашої партії, не за конкретні дивіденди, а заради реальних, конкретних зрушень, змін на краще навколо себе, поруч себе, ми всі разом матимемо і політичну і іншу силу, щоб досягти своєї мети. Давайте кожний із нас не будемо сподіватися на когось, а спираючись на свої власні сили і можливості, підтримаємо самі себе. Партія «СУД» пропонує механізм самореалізації для кожного громадянина України в розбудові на краще свого села, селища, міста.

Наведемо порядок навколо себе, у власному будинку і громадою побудуємо міцну, квітучу державу за загально визнаними європейськими принципами!

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.