Юлія Тимошенко
Досвід: 2,455.06

Підтримка політика
Ви підтримуєте цього політика?
Підтримують: 5555

Моя партія

Юлія Тимошенко

Політик
Інтересицей аккаунт ще не активований, для активації потрібно зробити запит на імейл [email protected]
Сфера діяльностіне активований
Динаміка підтримки
Секунду, графік грузится...

27 5
Четвер
15:14
06.03.14
Дорогі мої українці!
Я говорю — українці, бо сьогодні, якої б національності ми не були, ми — українці. В усьому світі зараз це звучить гордо! І Ваша мужність, незламність та сила стали для світу прикладом боротьби за свободу. Ви звільнили країну від диктатури, ви в цій важкій ...

25 3
Середа
10:19
29.01.14
Якщо ви зараз не звільните Україну від диктатури, потім це буде зробити майже неможливо

Те, що Микола Азаров подав у відставку та було скасовано частину диктаторських законів, - не є каяттям влади або перемогою опозиції. Це є перший реальний результат боротьби людей, які вийшли на всі майдани України та світу і почали брати владу в свої руки.

Перемога, ...

22 4
Четвер
11:37
23.01.14
Не дайте вбити вільну Україну, без вас вона сьогодні не вистоїть!
22 січня, у День Соборності України, Янукович дав команду застосувати вогнепальну зброю проти євромайданівців. Першим загинув Сергій Нігоян, який від самого початку був на Майдані, потім полягли ще двоє синів України.
Я прошу всіх віддати їм шану хвилиною ...

Участі в дебатах не помічено
Немає опитувань
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Питання

Джой Джоевич: Еще вопрос такого характера. Когда принимали Закон о штрафах в сфере дорожного движения ,хоть кто-то с горе-служителей народа вышел и посмотрел на ул.Шолковичную? А знаете что там каждый день стоит до двух десятков автомобилей ,которые нарушают как минимум два-три пункта тех самых правил или у них неприкосновенность как и в народных избранников? И непонятно почему когда в цирке (Верховная Рада) заканчивается заседание обязательно перекрывать движение автомобилей для того чтобы избранники перешли дорогу -они что настолько устают? День лопатой копают ,что не могут подождать когда для пешеходов загорится зеленый свет???