Едуард Ганський
Досвід: 736.36

Мої групи
Політичні терміни
Група за інтересами
Група за інтересами

Едуард Ганський

Виборець
МістоЖитомир
Інтересиhttp://www.uaday.info/user/269
Сфера діяльностіСтудент
3 2
Вівторок
12:37
17.01.12
Аккаунт деактивовано
Аккаунт деактивовано, більша частина постів видалено. Комментування припинене. Користувач переїхав на http://www.uaday.info/user/269.

23 1
Понеділок
18:56
23.05.11
Тремтячі еліти
Вчора я прочитав книгу Олега Покальчука "Тремтячі еліти".
Річ жорстока та точна, як діагноз онколога. Це книга для тих, хто хоче дійсно змінювати Україну та не боїться заглянути правді в її нахабні очі, бо Олег Покальчук - принциповий супротивник політкоректності.
У ...

12 13
Середа
22:33
15.09.10
Моє дитя - надлюдина, Або перефарбоване чадо
З дитинства не люблю, коли мене дурять. Не люблю настільки, що у мене зформувалася така риса характеру, як все піддавати сумнівам та критиці. Спочатку вірив в Анастасію – а потім перечитав книги Мегре уважніше і довго ржав з того, яким все-таки я був ідіотом, ...

Аккаунт деактивовано.

Едуард Ганський   Вівторок, 04:02, 10.08.10
4 За
1 Проти
Останній аргумент (ANGEL ., 14:45):
Знімок цей фальшивка, а ось галицький віночок яким забавлялись садюги з УПА - факт.

Едуард Ганський   Середа, 00:19, 14.07.10
3 За
0 Проти
Останній аргумент (Михайло Ткач, 00:04):
Партія це напередусім носій певних цінностей, котрі мають певну ідеологічну базу. Тому будь-який симпатик чи виборець (тим паче член партії) має певним чином сповідувати дані цінності. Для того щоб їх сповідувати їх треба знати. Тому процес Політосвіти серед однопартійців обовязковий!!! Взагалі альтернативність поглядів в середині партії є швидше негативом. Партія має бути монолітом. Особливо в українському політичному середовищі.

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Питання

Сєргєй Днєпровєц: Не москаль , не жид , не расовий українець , так хто ви ?
Едуард Ганський: Українець польського походження.
Петро Дорошенко: Маю не запитання, а коментар: справа не в назвах та відтінках, а в реалістичному баченні становища, тільки виходячи з якого повинно бути розроблено дієвої тактики, котра дасть результат. Всі перелічені Вами - результату не дали. Отже, в сраку їх!