Ігор Мелех
Досвід: 305.26

Моя партія

Мої групи
Європейська молодь України
Молодіжна організація
Фронт Змін
Громадська організація
Україна - світова держава
Група за інтересами
Правила поведінки на Politiko
Група за інтересами
Поради щодо покращення Politiko
Група за інтересами
Онлайн конференції
Група за інтересами
Зелений захист
Профспілка
УКРАЇНА ТУРИСТИЧНА
Група за інтересами
Громадська організація

Ігор Мелех

Громадський діяч
Політичні погляди Інше ...
МістоСамбір
ІнтересиЧлен Ради громадських організацій Італії щодо еміграції. Заступник Голови Правління Міжнародного Центру впровадження Програм ЮНЕСКО.Проректор Університету "Львівський Ставропігіон" з питань міжнародних проектів та програм ЮНЕСКО. Директор Міжнародної Академії Народної Дипломатії при Університеті"Львівський Ставропігіон". Поцінувач Української, Італійської, Європейської культури та єтносу. Борець за чистоту повітря та екологію. Люблю туризм: морський, гірський, зелений та інші. Дуже люблю подорожувати по країнах світу. Захоплююсь історією, археологією, бізнесом.
Сфера діяльностіМіжнародна Громадська Діяльність
ПосадаГолова Правління "Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області".
3 2
Понеділок
23:43
28.03.11
Польсько-українське сьогодення

Уже впродовж багатьох років у засобах масової інформації, на наукових конференціях і диспутах, та зрештою і в особистих розмовах точаться гострі суперечки щодо історичного, політичного, економічного та інших аспектів польсько-українських відносин. Політична ...

1 2
Вівторок
23:17
05.10.10
27 березня 2011 року, переконані представники опозиційних партій, в Україні мають відбутися чергові парламентські вибори.
За словами заступника голови Верховної Ради Миколи Томенка, заяву з вимогою призначити вибори парламенту на кінець березня підписали десять опозиційних сил - “Батьківщина”, “Громадянська позиція”, Європейська партія, “Народна Cамооборона”, НРУ, Партія захисників ...

2 5
Понеділок
03:05
20.09.10
Обережно ГРИП
Шановні Друзі та Колеги на Політіко. Обережно на Україні проходить нова хвиля ГРИПУ. Це інфекційне захврювання переносться у повітрі. Необхідно переходити на марлеві повязки.

Ігор Мелех   Понеділок, 03:38, 05.10.09
4 За
1 Проти
Останній аргумент (Ігор Мелех, 15:02):
Трудова Еміграція це завжди по-перше негативні економічні явища в державі. Отож ясно що спрогнозувати майже не можливо.По-друге легалізація емігрантів це справа рук не України, а держав на території якої перебуває тимчасово емігрант.


Ігор Мелех   Четвер, 09:11, 14.05.09
8 За
3 Проти
Останній аргумент (koltco 23.02, 14:38):
коенчно фальцифицированные

Немає опитувань
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Питання

Запитань ще немає, задайте перше!