Сергій Семенець
Досвід: 164.89

Підтримка політика
Ви підтримуєте цього політика?
Підтримують: 132

Моя партія

Мої групи
Міський партизан
Благодійна організація
Придністров'я - це УКРАЇНА!
Група за інтересами
Національна безпека і оборона
Група за інтересами
Ртутний Шлях
Громадська організація
Білоруський партизан
Група за інтересами
Діти RAF
Група за інтересами

Сергій Семенець

Політик
Політичні погляди Націоналізм
МістоКиїв
Сфера діяльностігромадські справи, політика
ПосадаГолова Секретаріату партії "Україна Соборна"
Динаміка підтримки
Секунду, графік грузится...

4 0
Вівторок
13:58
03.12.13
Спікер Рибак перейшов на «общєпонятний»


Спікер Володимир Рибак почав застосовувати ненормативну лексику в прямому ефірі трансляції засідання ВР України.
Віднині "Тю й...б твою" стало нормативним. Особливо рекомендую застосовувати при звертанні до "еліти" всіх рангів з Партії регіонів.

4 4
Вівторок
11:13
03.12.13
Ще раз про п’яту колону


«Англичанин мистер Хопп Смотрит в длинный телескоп. Видит горы и леса, Облака и небеса, Но не видит ничего, Что под носом у него.»
(«Плих и Плюх». В. Буш. Перевод Д. Хармса)
Після мого вчорашнього допису «Пропозиції щодо подальших дій» пізно ввечері довелось ...

1 0
Понеділок
10:56
02.12.13
Пропозиції щодо подальших дій
Якщо Круглий стіл у ВР відбудеться, то серед вимог Євромайдану на мою думку, мають бути наступні:
1. Відставка Уряду у повному складі.
2. Формування нової більшості.
3. Формування Уряду національної єдності.
4. Створення слідчої комісії по розслідуванню спроби ...

Участі в дебатах не помічено
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Питання

Валентин Шевченко: Сергій, коли можна буде побачити новини вашої партії і програму у розділі партія?
Сергій Семенець: Дякую, Валентине, за запитання. На черзі - розгорнутий виклад Програми партії. Саме зараз над цим працюю. Politiko teame так структурували виклад, що доведеться трохи попотіти. Але до кінця тижня, думаю, що впораюсь і з новинами.
Валентин Шевченко: І ще таке питання, Верховна Рада 1 скликання і сьогоднішня, що їх відрізняє?
Сергій Семенець: Дякую. Не просте питання, бо вимагає від мене об'єктивності. А це - "a task is unexecutable". Спробую коротко і упереджено. По-перше, ВР 1-го скликання формувалась в час духовного піднесення народу і всезагального очікування Великих Перемін. Очікувань навіть з боку тих, хто їх не хотів. Тому активна частина депутатів формувлась із числа романтиків і революціонерів, що відчули "подих часу" і прагнули очікування людей перетворити на реальність. Це - щодо "демократичного крила". Комуністи - намагались всіма силами не допустити цих змін. Вони їх не розуміли і боялись. Але всіх об'єднувала ідеологічна, якщо хочеш, ідеалістична мотивація. В будь якому разі практично ніхто не намагався конвертувати мандат в бізнес, майно і таке інше, хоча можливості для цього були колосальні. Кожен намагався відстоювати свої ідеали, хто як їх розумів. Цим пояснюється те, що з числа депутатів 1-го скликання не виросли олігархи, велика буржуазія. Кон'юнктурщики, звичайно, були, але вони "не робили погоди". Крім того кожен депутат був особистістю, кожен прийшов до Ради через "м'ясорубку" мажоритарних виборів, де вирішальну роль відігравали ідеї та аргументи, а не гроші. Інші - не виживали. А нинішній склад депкорпусу сформувався в часи глибокої суспільної депресії та такого ж всезагального розчарування всіх і в усьому. Тому нинішній склад ВР це - апогей моральної та інтелектуальної деградації, це - циніки, які і на кнопку безкоштовно не тиснуть. Вони пройшли до ВР, згідно куплених квитків в комфортних умовах партійних обозів, не розуміють людей та не відчувають їхніх потреб. Їхня мотивація - гроші-влада-гроші, і - ніяких ідеалів. І хто думає інакше - "лохи". А та мізерна купка (на пальцях однієї руки перерахувати) нещасних, недобитих ідеалістів, які не відомо що роблять на задворках БЮТу та (прости Господи) БНУНСу... Що про них сказати? Люди загубились в часі... А не коротко і без емоцій - іншим разом.
Алексей Кум: Пане Сергій, а чим ви займаєтесь в повсякденному житті?
Сергій Семенець: Дякую за запитання, пане Олексію. Моє повсякденне життя це - буденна і рутинна громадська і політична робота. Моя основна посада - директор ВГО "Україна. Порядок денний на ХХІ століття", яку я обіймаю з 1998 року. Організація займається популяризацією знань в галузі сталого розвитку. В парті "Україна Соборна" займаюсь організаційними та ідеологічними питаннями. Переважно це - розбудова партійних інституцій, та ідеологічні напрацювання. Бо партія молода до того ж - не олігархічна і потребує великих організаційних зусиль. Крім того маю зобов"язання в Інституті сталого розвитку та в "Українському Блоці". Так триває і минає моє повсякденне життя.
Сергій Семенець: Що повинен запропонувати суспільству потенційний лідер держави, щоб йому повірили громадяни?
Олександр Росляк: Чи можливо долучитися до Вашої партії пане Сергій?