Вікторія -
Досвід: 109.06

Моя партія

Мої групи
Європейська молодь України
Молодіжна організація
Український інтерес
Група за інтересами
Ми - українці
Група за інтересами
Люстрації
Група за інтересами
За грамотність!
Група за інтересами
Сучасна Українська музика
Група за інтересами
Поради щодо покращення Politiko
Група за інтересами
Демократія
Громадська організація
Афоризми, цитати, гарні вислови.
Група за інтересами
Політичні терміни
Група за інтересами
PolitikoCamp
Група за інтересами

Вікторія -

Виборець
Політичні погляди Лібералізм
МістоКиїв
ІнтересиПолітика, політологія, маркетинг, психологія, економіка, історія. Моя ціль знайти розумних, активних людей і робити з ними разом щось на благо України. Погодитись з теперішньою ситуацією не можу. Тому у мене 3 виходи - 1) змиритись 2) втікти в іншу країну 3) змінити Україну. Перші 2 варіанти - завжди встигну... якщо не спрацює третій...
Сфера діяльностінавчаюсь
13 0
Неділя
15:06
28.03.10
Політики- це наші діти і виховувати їх МУСИМО МИ
Мене дивує реакція, а точніше її відсутність, українців на дії політиків. Всі впевнені, що не мають впливу на політичне життя і рішення політиків. І це ознака нашої недозрілості. Це нагадує ситуацію, коли у дитини народжується дитина і вона не знає, що з нею ...

3 0
Вівторок
00:17
16.03.10
В Києві стартує ''АнтиТабачна кампанія!''
Увага! Увага! Увага!!Ініціативна група з організації інтелектуального супротиву антиукраїнським діям влади проаналізувала реакцію громадськості на з'яву "Маніфесту інтелектуального спротиву" і пропонує його тепер для відкритого підписання. Щиро дякуємо всім, ...

5 1
Понеділок
15:28
01.02.10
Петиція до мера м. Києва стосовно зимового прибирання
Всі, хто згоден з викладеною нижче петицією і кому не байдуже по якому лайну ходити, підпишіться під даною петицією за адресою:
http://www.petition.org.ua/?action=view&id=251124.
Леоніде Михайловичу! До Вас звертається вся громада м. Києва. Ситуацію, що ...

Вікторія -   Середа, 21:35, 03.06.09
10 За
13 Проти
Останній аргумент (Андрій Перістол, 21:54):
Так, бо зараз народ розриваться між БЮТом і ПР, потім БЮТ каже, що ПР їм працювати не дає, а ПР каже, що БЮТ їм пацювати не дає, то може хай об'єднаються і ми побачимо як вони ж разом працюють. Якщо працювати не будуть, то у них не буде можливості спихувати на когось вину.

Вікторія -   Середа, 16:27, 06.05.09
21 За
8 Проти
Останній аргумент (Абдулла Юсуф Ахмед, 19:01):
А хто нам німці? вони до нас ставляться як до "негрів". відповідно нам повинно бути наплювати на "расистів". моя думка не повинен. можливо вони його образили чимось. прилетить - дасть конференцію.

Вікторія -   Середа, 13:32, 06.05.09
7 За
3 Проти
Останній аргумент (Роман Українець, 15:54):
Я маю чітку ідеологічну позицію і від неї не відхиляюся ніколи - голосував би відповідно до неї. Тому в аналазі кандидатів у мене немає потреби.

Немає опитувань
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Питання

Максим К: Вікторія, доброго дня. А чому саме Партія Громадянська позиція?
Вікторія -: Бо це єдина партія, за яку поки що не соромно :) Просто вважаю, що на даний час Гриценко єдиний кандидат у НЕЗАЛЕЖНІ президенти НЕЗАЛЕЖНОЇ держави. Решта або самі залежні або за їх правляння Україна стане залежною.
Вужик Вогнепалик: Вікторіє, де ти пропала? сесію здаєш
Вікторія -: саме так!:)вже зацінчую, за тиждень буду знову з новими силами і ідеями:)
Владислав : "єдина партія",то вже ГО стала політичною силою і збирається на вибори, зокрема парламентські? Якщо так, як вона піде? Ублоку чт саме від себе?
Олена : Вікторія,я щось не зрозуміла, Ви закликаєте голосувати за цю партію,але ні цілей, ані програми я не побачила і взагалі немає ніякої інформації.По-друге:я б не стверджувала, що це єдина партія за яку не соромно.Є й інші партії за які не соромно. І чому Ви акцентували "поки що" не соромно. Є сумніви??
Вікторія -: Чи взяли б Ви участі у з'їзді учасників Політіко?