Тетяна Яхеєва
Досвід: 150.92

Підтримка політика
Ви підтримуєте цього політика?
Підтримують: 58

Моя партія

Тетяна Яхеєва

Політик
Політичні погляди Націоналізм
МістоКиїв
Сфера діяльностінаука, політика, громадські справи
ПосадаГолова партії "Україна Соборна"
Динаміка підтримки
Секунду, графік грузится...

14 1
Неділя
03:26
01.12.13
Ми прокинулись в іншій країні

Ці слова з розпачем повторювали сьогодні багато людей після звірячого побиття молоді на Майдані Незалежності. Перспектива мороку тоталітарного майбутнього "покращення" постала впритул перед кожним. І люди знову вийшли - молоді, літні, діти, всі. І всі впевнені ...

4 1
Субота
00:48
23.11.13
Влада нелегітимна, неукраїнська, неєвропейська


Фракція політичної партії «Україна Соборна» у львівській міській раді спільно з колегами з НРУ, "Свободи", "Удару", "Батьківщини" та "Нашої України" підтримала на позачерговій сесії міськради, що відбулась у п’ятницю 22 листопада заяву з приводу призупинення ...

30 3
Субота
15:55
22.01.11
Вітаю всіх українців з Днем Соборності!

Вважаю, що це свято є священним символом прагнень українського народу і найбільшим його досягненням у двадцятому столітті.
 22 січня 1919 року український народ юридично і політично засвідчив Соборність українських земель. Кінець двадцятого століття приніс ...

Участі в дебатах не помічено
Немає опитувань
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Питання

Андрій Перістол: пані Тетяно, у вашій клманді є фахові юристи і економісти?
Тетяна Яхеєва: Дякую за запитання, п. Андрю. Так, є. Але ніколи фахових юристів і економістів не буває забагато. Приєднуйтесь до нас. Спочатку на Politiko. Можливо Ви створите свою I-net-групу "Україна Соборна - Дніпропетровськ"? Будемо раді спілкуванню і підтримці.
Василь Перевертнюк: Пані Тетяно, двічі поспіль "Україна Соборна" брала участь у виборах в складі блоку. А які плани на наступні вибори?
Самостійно чи у блоці? І з ким ?
Тетяна Яхеєва: Дякую, п. Василе, за інтерес до партії. Безумовно, партія "Україна Соборна" братиме участь у наступних виборах. Більш розгорнуту відповідь я дам Вам у спеціальному блозі найближчим часом.