Урін Олександр
Досвід: 2,359.29

Мої групи
Політичні терміни
Група за інтересами
Молодіжний ресурсний центр України
Молодіжна організація
Соціологія на Politiko
Група за інтересами
Рух Державотворців
Група за інтересами

Урін Олександр

Експерт
МістоКременчук
Інтересиполітика, освіта, молодь, культура, спорт, змі
Сфера діяльностіосвіта, політологія
Посададоцент КрНУ ім. М. Остроградського
13 0
Субота
16:36
02.10.10
Конституційний Суд - це "дишло", що накажуть зробити - те й вийшло!
Політична доцільність знову перемогла, влада сама себе "висікла"?
Давно нічого на сайті не писав, бо часу обмаль, але після прогнозованого рішення продажного КС, знайшов хвилинку, склав цікаву табличку та розмістив її для роздумів про можливі альтернативи подальшої ...

11 2
Середа
15:07
04.08.10
Альтернатива монополізації, консервації діючої влади є, за це варто поборотись!
Що необхідно робити, щоб протистояти нахабній узурпації влади, а вічого треба відмовитись:
Багато справедливої критики можна прочитати та почути про "нову-стару" владу останнім часом, особливо напередодні місцевих виборів, в тому числі й на цьому сайті. Тільки ...

12 0
Середа
12:48
04.08.10
Продовжується сумна українська традиція:перед виборами влада презентує себе, як опозиція?!
Хтось за владу в Україні має відповідати!
Коли чую від Президента Януковича гнівні промови про "поганих чиновників" та крадіїв від влади в Криму, виникає просте запитання: хто вони, від якої політичної сили, чи готова вона за них відповісти? Проте, розумію, ...

Народився в Кременчуці в 1954 році, закінчив школу, працював рік сюсарем на автозаводі. В 1972-1977 роках вчився нв іст.факульеті Саратовського держуніверситету, потім два роки відпрацював в Білоярській сільській школі Новобураського району Саратовської області вчителем. В 1979 році повернувся в рідний Кременчук, де до 2002 працював заступником директора з навчально-виховної роботи сзош №17, а потім перейшов до Кременчуцького держуніверситету, де і зараз викладаю політологію, є автором 6 видань навчально-наочного посібника, 3 з яких мають гриф МОН України. Політикою зацікавився в другій половині 80-х років, створив один з перших молодіжних політклубів, був делегатом першого Українського та другого всесоюзного зібрань політклубівців у 1989 році. Тоді ж став довіреною особою к/д в нардепи тележурналіста Вадима Бойка, а після перемоги на виборах нашої команди створили депутатський клуб "Народовладдя". був Депутатом Кременчуцької міської ради п`яти скликань (1990-2010)


Урін Олександр   П'ятниця, 01:49, 19.06.09
3 За
1 Проти
Останній аргумент (Урін Олександр, 01:52):
Наприклад, замість спільних антикризових дій - чергове політиканство, боротьба за владні посади; розробки збалансованого конституційного проекту - "таємні змови" поділу країни "на двох"? Як запобігти цьому? Напрошуються такі шляхи: 1.Не тих обирали? Але за чинною виборчою системою з "закритими списками" і вибору фактично не мали! Треба змусити нардепів змінити виборчу систему, прийняти необхідні законодавчі акти, щоб влада була зобов`язана працювати не на себе та певні фінансові клани, а для людей. Але як? 2.Вважаю, що використати можливості президентських перегонів для ультимативного тиску на нардепів з ключових питань може дати певний результат. 3. Всеукраїнський референдум, одночасно з виборами Президента (як це було 1 грудня 1991 року) з одним чітким запитанням про виключне право народу вирішувати голосуванням статус можновладців, бо вони самі себе не здатні нічим обмежити! Це має стати запобіжником можливої ...
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Питання

Андрей Сушильников: Если Вы преподаете политологию в университете и имеете возможность професионально анализировать политическую ситуацию в стране ,тогда почему такие слабенькие знания у ваших студентов настоящих и прежних? Почему Вы не сориентировали их на ПОСЛЕДСТВИЯ ВЛИЯНИЯ ПОЛИТИКИ НА ИХ ЖИЗНЬ!?
Урін Олександр: Студенты бывают разные, а уровень знаний тех кто хочет учиться по политологии достаточно высок. За семь лет на всеукраинской олимпиаде по политологии именно мои студенты, подготовленные по авторскому пособию, занимали трижды первые, дважды вторые и трижды третьи места из 70-90 участников. Я стараюсь учить их мыслить, анализировать, сравнивать идеи и политические деяния. Многие мои выпускники как школы, так и университета с благодарностью вспоминают пройденный курс политологии, истории, права, но наши реалии не всегда позволяют им полностью реализовать свои знания и навыки=)
ЮКА Чинець: Які на Ваш погляд прогнози на подальші дії опозиції ? Чи буде спроба розколу країни, чи буде спроба перевороту ? Який можливий вихід для країни?
Урін Олександр: Найгірший шлях - радикалізація протистояння, що дасть привід владі начеб-то для наведення порядку фактично поглибити розкол та згорнути залишки демократії. Найоптимальніший варіант - жорстка аргументована критика провалів влади, невиконання обіцянок через законотворчість, змі, просвітництво, судові позови. До того ж, без визнання власних прорахунків за останні 5 років ні Ющенко, ні Тимошенко не мають шансів очолити справжній опозиційний рух за збереження України як суверенної держави, а продовження взаєморозбірок між іншими національно-демократичними силами лише його послаблять.