Василь Бабич
Досвід: 1,275.36

Мої групи
Косово це Сербія!
Група за інтересами
Русь
Група за інтересами
Члени ВО "Свобода"
Група за інтересами
За Тягнибока
Група за інтересами
Свобода прийде-порядок наведе!
Група за інтересами

Василь Бабич

Виборець
Політичні погляди Націоналізм
МістоКиїв
ІнтересиПолітика, музика, мовознавство (славістика, кельтські, угро-фінські мови). Електоральна (та і загалом, соціяльна) географія.
1 0
Неділя
11:37
02/10
Про федералізм в УкраїніЗагалом, цілком нормальна, здорова ідея федералізму для такої великої країни, якою є Україна практично намертво убита. В цій нотатці я хочу викласти деякі власні думки щодо історії та перспектив федералізму.

Для початку, варто зазначити, що федераціями ...

2 0
Четвер
20:07
30/04
Щодо другої світової...

Про мої погляди щодо другої світової: з позицій раціоналізму й україноцентризму, по-можливості, максимально спрощено для сприйняття, тезами:1) СРСР (радянська Росія) є окупантом, бо знищив форми української державності в ході воєн 1917-1921.2) СРСР є співучасником ...

1 0
Середа
20:20
11/02
Про фінансову допомогу "Не будь байдужим!"
Сьогодні надав скромну посильну фінансову допомогу руху "Не будь байдужим!". Дуже цікаві люди, за діяльністю яких я спостерігаю ще з часів президентства Ющенка. Люди, які борються за українську, україномовну Україну, країну що має зміст, що має сенс.
Одним ...

Народився 9 листопада 1989 року. У 1998 – 2009 роках навчався у Київській середній спеціалізованій музичній школі ім. М.В.Лисенка. Під час навчання у школі брав участь у багатьох всеукраїнських та міжнродних конкурсах та концертах. Від 2009 року є студентом Національної Музичної Академії України ім. П.І. Чайковського. За фахом - віолончеліст. З 30 травня по 2 жовтня 2009 року був членом Правління громадської організації «Вікімедіа Україна». Є одним із співзасновників даної організації. Кандидат (з 2009) і член (з 2011) Всеукраїнського об'єднання «Свобода». Також спеціяліст у сфері електоральної, та ширше, соціяльної георгафії.

Участі в дебатах не помічено
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Питання

Запитань ще немає, задайте перше!