Славік Шир

Політолог
Політичні погляди Інше ... (Український Імперіалізм)
МістоКиїв
Інтересибабло
6 0
Вівторок
12:43
09.08.11
Все политики Suck my dick
Эй политики Suck my dickВсе министры нуже Suck my dickДепутаты йоу Suck my dickИ милиция Suck my dickВся система - Suck my dick
 В этой стране уже нет места правде, кругом одна ложь.. политики лгут с экранов TV, ожидая что народ им поверит. И народ в большинстве ...

13 0
Понеділок
20:10
27.06.11
Янукович - гарант проституції та чиновницького блядства
Прочитав в інеті, що 27 червня на провідних станціях убогого Київського метро були розклеєні плакати, де чівокуня зображений у вигляді сутенера! ось він - креатив, та ось вона - правда.

12 5
Понеділок
20:01
06.06.11
Кадыров в интервью The Daily Telegraph призвал РФ покончить с Грузией и Украиной
"Грузия, Южная Осетия, Украина - все это будет продолжаться и продолжаться. Это личная беда России. Почему мы должны постоянно страдать, если можем ликвидировать все это. Мы - великая держава. У нас есть все.
Президент Чечни Рамзан Кадыров считает, что России ...

Славік Шир   Середа, 01:29, 15.09.10
7 За
8 Проти
Останній аргумент (Віталій Лимар, 14:37):
Давно треба було це обмеження прийняти. В Швеції подібне обмеження дратує тільки емігрантів з СНД. Бо там навіть на диско до повноліття (21 рік) не дозволяється увійти, не кажучи про обмеження на алкоголь і тютюн. Гарний приклад для наслідування. Молодь повинна займатися навчанням, а не розбещуватись з юнацького віку. А для тих, у кого навчання чи секції у пізню годину - у супроводі батьків повертайтесь додому і ніяких проблем.Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Питання

Запитань ще немає, задайте перше!