Сергій Шацький
Досвід: 30.85

Підтримка політика
Ви підтримуєте цього політика?
Підтримують: 65

Моя партія

Сергій Шацький

Політик
Політичні погляди Націоналізм
МістоДонецьк
ІнтересиДиректор інформаційно-рекламної компанії "Виробник України" Шеф-редактор газети "Україна Соборна" та тижневика "Виробник України"
Сфера діяльностіЗа освітою - інженер-механік. З 1959 р. працюю у галузі виробництва побутової техніки
ПосадаЗаступник голови політичної партії "Україна Соборна", голова донецької обласної організації. Голова політичної ради партії.
Динаміка підтримки
Секунду, графік грузится...

14 1
Понеділок
15:15
27.12.10
Новогодний подарок от «старшего брата»

Мы помним, как в предновогодние дни 2008 года Российская Федерация сделала Украине своеобразный «новогодний подарок», в холодное время отключив подачу газа. И только благодаря запасам голубого топлива в хранилищах Западной Украины, восточные области нашей ...

22 13
Четвер
16:02
28.05.09
Василь Стус. Важке повернення на Батьківщину
 
Як відомо, поет-борець В. СТУС народився на Вінниччині. Але дитинство і юність провів у Донецьку. Тут у шахтарському селищі Жовтневім, на невеличкій зеленій вулиці і досі стоїть його батьківська хата.
І Донеччина пам’ятає про свого великого земляка. Хоча ...

24 13
Середа
11:21
13.05.09
"Народе мій, до тебе я вернуся..."
 Василь Стус - великої сили поет, відомий правозахисник, безкомпромісний борець за високі ідеали, істинний Герой України, що поклав своє життя за її майбутнє. Подвижницька громадська діяльність і творчість Василя Стуса для формування сучасної української нації ...

Народився у с. Ладижинські Хутори на Вінничині. За освітою - інженер-механік. З 1959 р. працюю у галузі виробництва побутової техніки. Пройшов шлях від майстра до головного інженера заводу та об'єднання "Електронпобутмаш", генерального директора виробничого об'єднання сервісу та ремонту побутової техніки.

Участі в дебатах не помічено
Немає опитувань
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Питання

Віктор Замай: Оце щойно перчитав вашу (партіну) програму на сайті http://www.soborna.org.ua
Програма - суцільна декларація у політичній та єкономічній частині. Не підкажете, де можна ознайомитися с наповненням задекларованих цідей. І друге питання: З ким можна обговорити засади призначення прем'єра за зашою прогрмою?