Артем Глінський
Досвід: 357.35

Підтримка політика
Ви підтримуєте цього політика?
Підтримують: 8

Мої групи
Киев Город-Герой
Група за інтересами
Ми - українці
Група за інтересами
Зелений захист
Профспілка

Артем Глінський

Політик
Політичні погляди Інше ...
МістоВишневе
ІнтересиПолітика, історія, менеджмент, економіка, музика, туризм, спорт.
Сфера діяльностіПолітика
ПосадаДепутат
Динаміка підтримки
Секунду, графік грузится...

0 0
П'ятниця
19:12
11.03.16
Вишнева міськрада прийняла звернення до дипкорпусу РФ з вимогою звільнити Надію Савченко


Як можна вести нормальний діалог з країною, керівництво якої впродовж всієї своєї історії паразитує в Україні ?!
10 березня 2016 року Вишнева міська рада одна із перших в Україні міських рад зібралася заради одного питання - проголосувати за звернення від ...

2 0
Середа
17:49
29.08.12
Нові міністри з Вишневого!
 
У місті Вишневе, Київської області, почала діяти та розвиватися нова молодіжна громадська організація - «Молодіжна Вишнева рада».
За ініціативи лідерів МГО «Молодіжна Вишнева рада» Глінського А.С. та Осьмака Д.І., а також активної підтримки громадського руху ...

4 0
Субота
14:31
22.10.11
А Ви боїтеся говорити правду?
Це питання виникає в тій площині, що більшість провладної структури не говорить правди, замилює очі та забиває гучною інформацією ефір , і як наслідок народ і обговорює ці "надзвичайно цікаві речі" .
Не хочу вступати в дискусію з тими, хто вважає що концентрувати ...

Освіта: 1997-2001 р. навчався в Борівській ЗОШ, Київської області, Фастівського району та здобув початкову освіту. З 2001 по 2002 роки навчався в ЗОШ №2 м. Вишневого, Київської області, Києво-Святошинського району. В 2006 році отримав базову середню освіту на базі ЗОШ №1 м. Вишневого, Київської області, Києво-Святошинського району. В 2006-2009 роках навчався та закінчив Київський професійний ліцей сфери послуг за напрямом підготовки «конторський службовець (бухгалтер), обліковець, статистик, і здобув ОКР «кваліфікований робітник». В 2014 р. закінчив Київській університет управління та підприємництва і отримав диплом про вищу освіту за напрямом підготовки «Менеджмент» та здобув кваліфікацію бакалавра з менеджменту (диплом з відзнакою). Трудова діяльність: З 2008 по 2009 рік - апарат міністра (по за штатом, виробнича практика). До основних завдань відносились координація роботи з міжнародними та громадськими організаціями, робота та участь в колегії міністра освіти та науки України. З 2010 по 2011 рік працював на ТОВ «Багатопрофільний лікувально-хірургічний центр» (м. Київ) на посаді завідувача господарством. З 2011 по 2012 рік – працював на ТОВ «Дрім клуб» (м. Київ) на посаді Інструктора . З 2012 по 2015 рік – працював на ТОВ «Мегабол ГРУП» (м.Київ) на посаді Менеджер (управитель) з маркетингу. Громадська діяльність: у 2007 році був обраний головою ради Президентів учнівського самоврядування професійно-технічних закладів міста Києва, м.Київ. У 2008 році був обраний на посаду голови Всеукраїнської ради Президентів учнівського самоврядування ПТНЗ. У 2008 році був обраний до складу учасників Європейського молодіжного парламенту. У 2010 році був членом програми «Новий старт». Були написані практичні рекомендації бачення молоді щодо розвитку України до 2050 року. У 2010 році заснував, і по цей час є головою МГО «Молодіжна Вишнева Рада» (м.Вишневе). У 2015 році став співзасновником та головою правління ГО «Українська міжнародна асоціація співпраці». Політична діяльність: Безпартійний. Депутат Вишневої міської ради, Києво-Святошинського району, Київської області. Висунутий районною організацією політичної парії Олега Ляшка. Голова постійної депутатської комісії з питань промислової політики та підприємницької діяльності.

Участі в дебатах не помічено
Пандемия гриппа AH1N1 - пиар-кампания? Журналисты датской газеты Information изучали связи экспертов ВОЗ с ведущими мировыми фармацевтическими компаниями, обогатившимися на продаже препаратов против грипп AH1N1, сообщает УНИАН со ссылкой на NEWru.com. Как выяснилось, многие ученые, заседающие в различных комитетах ВОЗ, скрывают, что получают деньги от фирм-гигантов мировой фармакологии, пишет УНИАН со ссылкой на газету "Новые известия". Издание отмечает, что во время пандемии "калифорнийского" гриппа, фармацевтические заводы работают в четыре смены, мощностей не хватает. По официальной статистике жертвами гриппа AH1N1 стали 6 тыс. человек, в то время как средняя ежегодная смертность во время эпидемий "традиционных" разновидностей гриппа достигает полумиллиона. Причина гипертрофированной реакции мира на грипп AH1N1 заключается в успешной пиар-кампании, проведенной экспертами ВОЗ, считают опрошенные газеты. Под давлением фармацевтических компаний 7 июля вышла резолюция ВОЗ, давшая старт невиданной кампании массовой вакцинации, отмечает газета.
Артем Глінський
Неділя, 14:49, 06.12.09
Проголосували: 17
Голосувати...


Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Питання

Запитань ще немає, задайте перше!