Людмила Бойченко

Політолог
Політичні погляди Інше ... (Християнська демократія)
МістоКиїв
ІнтересиУкраїна! суспільно орієнтовані
Сфера діяльностіГромадсько-політична
1 0
Четвер
11:12
03.12.15
ЄС і Росія у 2030 році: чотири сценарії від європейських експертів - передрук
2 роки тому ніхто з українців не міг передбачити події, що відбудуться в найближчому майбутньому - Революція гідності, анексія Криму, війна з Росією та фактичний, хоч і не визнаний, дефолт у країні. 
Ці події змінили не лише Україну, але й Європу. Вони поставили ...

16 5
Четвер
15:22
21.10.10
Країна потребує правди
Україна сьогодні, в цей конкретно історичний момент часу, можливо, більше ніж будь-хто потребує правди і очищення.
І не тільки тому, що на порозі місцеві вибори, а тому, що існує точка не вороття, за якою слідує прірва. А на часі - момент істини, який не лише ...

4 0
Вівторок
18:13
11.05.10
Передрук: Найважливіша перемога – над самим собою
«Всякая душа да будет покорна высшим властям, ибо нет власти не от Бога; существующие же власти от Бога установлены» (К Римл 13:1).
Однак не для сліпого поклоніння персонам записано Слово Боже, а для розуміння, що не у владі людини керувати обставинами ...

Народилася 31.08.1986 р. в с. Калинівка Жовтневого району Миколаївської області. У 2003 р. закінчила Першу українську гімназію ім. М.М.Аркаса м. Миколаєва з відзнакою. У 2008 р. отримала диплом магістра політології з відзнакою в Миколаївському державному гуманітарному університеті ім. П.Могили комплексу «Києво-Могилянська академія». Коло наукових інтересів: політична та парламентська опозиція, євроінтеграція, PR та політичний консалтинг, громадянське суспільство, білінгвізм. Активно займаюся громадсько-політичною діяльністю, починаючи з 2004 року. З того часу була головою Миколаївського обласного молодіжного громадського об’єднання «ХВИЛЯ», головою Миколаївського відділення Українського незалежного фонду інноваційного розвитку, заступником голови Миколаївської регіональної організації ВМГО «Молодіжний Союз Наша Україна», членом наглядової ради Миколаївської обласної організації «Зарево-Євро<26». У 2005-2006 рр. працювала адміністратором напрямів «Молода», «Інтелігентна» та «Європейська» Програми дій Миколаївської облдержадміністрації „Нова влада – нові можливості громадян”. З листопада 2007 р. до жовтня 2008 р. – секретар Молодіжної громадської колегії при голові Миколаївської облдержадміністрації. З липня 2008 р. до лютого 2009 р. - прес-секретар Форуму молодих лідерів України. З жовтня 2008 до червня 2009 - прес-секретар, PR-менеджер МГО "Українська Громада", там же з липня до жовтня 2009 р. - керівник Прес-служби. З січня 2010 року працюю керівником Прес-служби ХДС.

Участі в дебатах не помічено
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Питання

Запитань ще немає, задайте перше!