Юрій Гаврилечко
Досвід: 3,987.27

Мої групи
Молодіжний ресурсний центр України
Молодіжна організація
"Хвиля"
Громадська організація
Дебатна Академія
Громадська організація
Politiko-КИЇВ
Група за інтересами
Соціологія на Politiko
Група за інтересами
Рух Державотворців
Група за інтересами

Юрій Гаврилечко

Експерт
Політичні погляди Інше ... (Імперіалізм)
ІнтересиАвтор книги «Дослідження громадської думки як компонент лобістської кампанії»: Навч. посіб./Фонд “ЄвропаХХІ”, Т-во Лева. К.: 2007, 84 с. Понад 300 публікацій за напрямками: соціальна політика, трудове право, міграційна политика, політика по відношенню до неповносправних, пенсійне забезпечення та пенсійне страхування, соціальне страхування, бюджетна політика, регуляторна политика, зовнішньо-економічна політика, енергетична політика, загальна макроекономіка ... і продовжую писати :)
Сфера діяльностіСоціальна політика та економіка
Посадаексперт ГО "Фонд суспільної безпеки"
18 0
Четвер
15:05
29.11.12
Как распознать идиота во время дискуссии: методическое пособие
Обсуждения на Политико все чаще напоминают споры слепых с глухими при посредничестве безруких. Это отпугивает от участия в них нормальных людей.
Надеюсь, приведенная ниже классификация признаков идиотов, составленна Максимом Анатольевичем Шапиро, поможет оперативно ...

14 0
Середа
19:32
31.10.12
Глава МИД Украины перепутал себя с Тягнибоком
Главе украинского МИДа лучше бы чаще просто молчать. Глядишь - за умного сойдет.
В своих рассуждениях  о том, что националисты могут испортить имидж Украины,  глава МИД, очевидно перепутал себя с Тягнибоком. Это лидер ВО «Свобода» может с полным правом так ...

15 0
П'ятниця
14:21
26.10.12
Возраст и революция: глобальные перемены – дело зрелых и опытных
Я редко что выставляю здесь из чужого в полном объеме, но эта статья Евгения Галагана, ИМХО, достойна того чтобы стать небольшим справочным пособием по излагаемой теме.
Глобальные амбиции переустройства мира постепенно гаснут с приобретением семьи, мудрости, ...

Участь у дослідницьких проектах: 1999 Прогнозні оцінки перевіборчих рейтингів кандидатів у Президенти України (за аналізом даних КМІС та "Социс") 2000 Аналіз результатів Всеукраїнського рефернедума (в межах магістерської роботи в НаУКМА) 2004-2005 "Законодавчі та податкові аспекти діяльності недержавних організацій як постачальників соціальних послуг" на замоврелення DFID та FRSSU 2005-2006 "Громадська думка щодо ВІЛ/СНІД: обізнаність, ставлення, джерела інформування". на замовлення МОЗ України 2007 Дослідження «Спільнота споживачів та громадські об’єднання» (Партнери: Європейська Комісія, Програма розвитку ООН) 2007 "Оцінка ефективності державної політики в галузі соціального забезпечення інвалідів та "чорнобильців" в Україні та системи надання соціальних послуг" (Партнер: Всекраїнська соцїальна рада) 2009 “Протестные настроения в Укриане. Январь 2009” совместно с Research & Branding Group и Центром политического анализа "Стратагема"


Юрій Гаврилечко   Субота, 19:16, 14.11.09
5 За
1 Проти
Останній аргумент (Надія Красножон, 20:33):
пане Юрію, а що це ви тему для ідеї вкрали з посту Щирої Українки? ех, захламляєте ж ви Політико!...

Юрій Гаврилечко   Четвер, 17:36, 08.10.09
7 За
6 Проти
Останній аргумент (Юрій Наумко, 21:16):
За... не бачу жодного аргументу проти. Тут навіть справа не в коштах і фізичної наявності зброї. Справа в статусі.

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Питання

Сєргєй Днєпровєц: Скільки Вам років ?
Юрій Гаврилечко: 36
Ирина Столяренко: Здравствуйте. Почему Вас заинтересовала сфера политики и какое будущее Вы видите для Украины?
Юрій Гаврилечко: Здравствуйте. Сфера политики меня заинтересовала потому, что будучи в одном из первых выпусков "Могилянки", я застал время когда нас готовили к управлению государством. А тут без интереса к политике - никак. Исходя из оценки сегодняшней ситуации вижу массу рисков, которые вполне могут привести к утрате независимости и территориальной целостности страны. Но я не пророк и будущего не знаю. Тот или иной сценарий могу лишь грубо оценить на вероятность реализации.
Невідомий користувач: Який імперіалізм, точніше чий, ви підтримуєте?
Юрій Гаврилечко: Імперіалізм (від лат. imperare - правити) — державна політика, спрямована на завоювання територій, колоній, або встановлення політичного й економічного контролю над іншими державами. Ві не може бути "чий". Це орієтація держави на зовнішній розвиток. В сучасних умовах Україна мала змогу реалізувати таку політику спираючись на власні геополітичні переваги и почавши з розбудови регіонального лідерства, в першу чергу економічного і технічного. ГУУАМ - це була невдала спроба, проте майже у вірному напрямку. На даний момент цей шанс знищений. І питання стоїть скоріше про виживання держави як такої. Але це не впливає на мої переконання.
Zakhar Brahmann "Цинічний Бандера": Чи підтримаєте Ви створювану в майбутньому політичну партію українських імперіалістів? Якщо так, то на яких умовах?
Юрій Гаврилечко: Поки що не бачу підстав для створення такої партії
Андрей Сушильников: Цікаво, які саме, Ваші публікації,висвітлюють Ваше бачення пенсійного і соціального страхування в Україні на сьогдняшній день, коли урівнялася кількість пенсіонерів з фактично платниками податків.? І яке Ваше враження від цього співвідношення?