Еліна Шишкіна
Досвід: 327.19

Підтримка політика
Ви підтримуєте цього політика?
Підтримують: 73

Моя партія

Мої групи
Батьківщина Молода
Молодіжна організація

Еліна Шишкіна

Політик
Політичні погляди Інше ... (It`s complicated)
МістоКиїв
Сфера діяльностічлен Комітету з питань правової політики
Посаданародний депутат України
Динаміка підтримки
Секунду, графік грузится...

У блозі ще немає записів

депутат ВР України, член фракції «Блок Юлії Тимошенко» (з 2007), член Комітету з питань правової політики (з 12.2007), голова підкомітету з питань конституційного статусу Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади (з 01.2008).

Участі в дебатах не помічено
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Питання

Вольтер : Вітаю Вас в соціально-політичній мережі Politiko.com. Який шлях потрібно пройти молодій обдарованій людині, щоб стати народним депутатом України?
Еліна Шишкіна: Вітаю. У кожного свій шлях. Універсальних рецептів немає.
Олександр Грасулов: Скажіть будь-ласка, ви особисто яку ідеологію підтримуєте, сповідуєте ?
Еліна Шишкіна: Вітаю. В принципі чіткого розмежування між ідеологіями не бачу. І визначити що мені ближче - важко. Я сповідую певні ідеї, такі як повага та захист прав людини, що може бути реалізована, зокрема, через чітке виписання механізмів реалізації людьми своїх прав, відповідальності незалежно від статусу і повноважень за порушення прав людини тощо. З іншого боку мені є ближчою українська національна ідея, яку я розумію як наявність сильної української нації і сильної української держави, відсутність тут будь-яких п*ятих колон іноземних держав тощо. При цьому дуже хочеться щоб українці пишалися своїм походженням і своєю батьківщиною.
Ернесто Ернандес: Вот розкажіть чесно, ви були прямим свідком того як ваші колеги по партії обговорювали корупційні схеми чи антизаконні тіньові рішення, або ж кулуарні домовленності антисуспільного характеру? ;)
Еліна Шишкіна: Вітаю. Свідком таких перемовин не була. :)))
Тарас Случик: Скажіть будь-ласка як ви вважаєте чи потрібно Україні намагатися вступати в ЄС? Адже в самому ЄС зарарз іде надзвичайно сильна дискусія як вибирати устрій ЄС - федеративний (тобто коли інтереси ЄС вищі за інтерси держави) чи устрій "Європа націй". Адже якщо буде вибраний перший шлях то Україна вступивши в ЄС частково позбудеться сувернітету.

Хто повинен вирішувати чи вступати Україні в НАТО - народ, політики чи експерти?
Еліна Шишкіна: Вітаю. Щодо вказаних вами дебатів, то хай вирішує ЄС. Я можу скзаати лише те,що вивчаючи право ЄС, різні його галузі та порівнюючи із українським правом, прийшла до висновку, що Україні ще дуже далеко до тих стандартів, які встановлені у ЄС. Тому нам спочкатку потрібно не лише прийняти гарні закони, а навчитися їх виконувати та грати за правилами, а не запроваджувати бої без правил. Можливо повторю прописну істину, але слід спочатку самим стати європейцями а вже потім прагнути в Європу. І питання тут лежить далеко не в площині суверенітету. За НАТО - хай вирішує народ. Але спочатку треба дати повну інформацію щодо цього блоку, а не нав*язувати народові чужу точку зору.
Вужик Вогнепалик: скажіть мені, що треба зробити, щоб мене взяли в парламент депутатом.
Еліна Шишкіна: Раджу бути собою і не відступати від поставлених цілей :)