Микола Полтавцев
Досвід: 252.33

Мої групи
"Українська Солідарна Дія"
Група за інтересами
Віртуальна Україна
Група за інтересами
Ми Маємо Мужність
Група за інтересами
Я-Підприємець
Група за інтересами
Кияни об'єднуємось
Громадська організація
Я і "Політико"...
Група за інтересами
Politiko-КИЇВ
Група за інтересами
Соціологія на Politiko
Група за інтересами

Микола Полтавцев

Виборець
Політичні погляди Ще не визначився
МістоКиїв
ІнтересиЛюблю все, що повязане з природою...
Сфера діяльностівласна справа/інвестиції
Посадасам собі
7 2
Неділя
17:28
04.04.10
Проекту потрібна ваша допомога

 
Для реалізації проекту RunDeal необхідні гроші. Ми нещодавно взяли участь у конкурсі від Нескафе. Але щоб виграти необхідно набрати потрібну кількість голосів. Від усієї душі просимо вас взяти активну участь у конкурсі і проголосувати за проект.
Також, якщо ...

6 0
Середа
14:51
24.02.10
Органічний семінар щодо здоров"я нації
 
ЗАПРОШУЄМО
Вас, Ваших коллег та друзів відвідати
ОРГАНІЧНИЙ СЕМІНАР ЩОДО ЗДОРОВ’Я НАЦІЇ
в рамках Міжнародного Форуму здоров’я, краси та довголіття «Здорова нація»
http://treex.com.ua/ua
За сприяння Кабінету Міністрів України (№ 58603/1/1-09 від 20.10.2009) ...

4 1
Субота
17:07
20.02.10
Чи допоможе Україні створення кооперативів?
Кооператив — юридична особа, утворена фізичними та/або юридичними особами, які добровільно об'єдналися на основі членства для ведення спільної господарської та іншої діяльності з метою задоволення своїх економічних, соціальних та інших потреб на засадах самоврядування. ...

Микола Полтавцев   П'ятниця, 06:16, 23.10.09
7 За
6 Проти
Останній аргумент (Андрій Дрозд, 00:04):
Найвірніший план виходу з кризи і взагалі для відродження держави - це поставити чітку мету і розробити план цього відродження, проводити чітку і послідовну політику на реалізацію цього плану. Економічна наука за стілки століть уже має деякі готові відповіді, що робити. Не всі, але деякі уже готові. Немає тих, хто реалізував би.

Микола Полтавцев   П'ятниця, 05:49, 23.10.09
3 За
4 Проти
Останній аргумент (Владимир А. Орос, 12:54):
А что есть в этом смысл? Только Президент может изменить что-то? Я думаю каждый из нас это может сделать, и начать с самого себя, со своего дома, двора улицы и т.д. Причём тут депутаты, их вообще надо ликвидировать)Кооператив — юридична особа, утворена фізичними та/або юридичними особами, які добровільно об'єдналися на основі членства для ведення спільної господарської та іншої діяльності з метою задоволення своїх економічних, соціальних та інших потреб на засадах самоврядування. Виробничий кооператив — кооператив, який утворюється шляхом об'єднання фізичних осіб для спільної виробничої або іншої господарської діяльності на засадах їх обов'язкової трудової участі з метою одержання прибутку. Обслуговуючий кооператив — кооператив, який утворюється шляхом об'єднання фізичних та/або юридичних осіб для надання послуг переважно членам кооперативу, а також іншим особам з метою провадження їх господарської діяльності. Обслуговуючі кооперативи надають послуги іншим особам в обсягах, що не перевищують 20 відсотків загального обороту кооперативу. Споживчий кооператив (споживче товариство) — кооператив, який утворюється шляхом об'єднання фізичних та/або юридичних осіб для організації торговельного обслуговування, заготівель сільськогосподарської продукції, сировини, виробництва продукції та надання інших послуг з метою задоволення споживчих потреб його членів. А чи ця модель як базова може допомогти Україні для покращення сьогоднішнього стану речей?
Микола Полтавцев
Субота, 17:10, 20.02.10
Проголосували: 11
Голосувати...


Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Питання

Запитань ще немає, задайте перше!