Вікторія Омельченко
Досвід: 405.68

Моя партія

Мої групи
Члени ВО "Свобода"
Група за інтересами
Український Віртуальний Опір
Громадська організація
Укртелеком (Utel)
Група за інтересами
УВО-СІЧ
Група за інтересами
Свобода прийде-порядок наведе!
Група за інтересами

Вікторія Омельченко

Громадський діяч
Політичні погляди Націоналізм
ІнтересиРізноманітні.
20 6
Середа
14:32
20.04.11
Холодний Яр 2011.Частина перша.
Холодний Яр 2011
День перший – 16 квітня. Вшанування отаманів.
Нарешті зібралася з думками – спробую поділитися враженнями від цьогорічного вшанування Героїв Холодного Яру, це була таки надзвичайна подія. Збиралася поїхати у Холодний Яр безліч років тому – ...

8 2
Понеділок
18:40
18.04.11
Вшанування Героїв Холодного Яру
Звіти Олени Білозерської про Холодний Яр:
Вшанування повстанців у Холодному Яру.Мітинг  http://bilozerska.livejournal.com/434387.html
Співаки Холодного Яру (відео) http://bilozerska.livejournal.com/434590.html
Реконструкція у Холодному Яру http://bilozerska.livejournal.co...

6 1
Середа
17:03
13.04.11
Запорізьких політв'язнів випустили на поруки
Всіх запорізьких політв'язнів, звинувачуваних у спилі голови Сталіна, відпустили на поруки нардепів (Парубія, Шкутяка, Григорович і В'язівського) і депутатів облрад від "Свободи" (зокрема, поручалися Надал та Кайда)! Інфа СМСкою з залу суду. Суд ще триває.
http://bilozers...

http://moemnenie.org/showthread.php?t=14572

Участі в дебатах не помічено
Немає опитувань
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Питання

Vitaliy Skorokhodov: Пані Вікоріє, може досить вже воювати з пам'ятниками, а пора занятися чимось корисним для держави.
Вікторія Омельченко: Я займаюсь багато чим іншим - на перспективу. Але - без люстрації влади ми не зрушимося з місця. А памятники - то ідоли старої комуністичної системи. і чиновники цієї системи засіли у ВР і Кабміні, і ви всі бачите параліч влади. Ну скільки можна пояснювати, що вони займають ваші місця - молодих толкових українців? Звісно, що просто так вони владу не віддадуть - але цне питання часу і наполегливості. А всі лібералістичні спроби робити бізнес без грошей, прав і майна - голожопими рабами - приречені на невдачу. Майте сміливість самим собі це сказати.
Олександр Мартинюк: В мене отаке питаннячко. Чому у всіх бідах українців ви звинувачуєте інші нації та країни? Я не кажу, що це є фашизмом, з етичної точки зору погодьтеся це не далекоглядно. Не чув від вас критики на бік українських націоналістів, хіба вони не помиляються?
Вікторія Омельченко: 1. Станом на зараз українська нація є у підлеглому становищі - з окупантами у владі. Ті окупанти є інших національностей - бо сто літ при владі інтернаціонал імені Леніна, який роби все. аби українці у владу не потрапили й досі :( Інші країни я звинувачую лише тоді, коли йде якесь втручання у внутрішні справи нашої держави - і то дійсно є неприпустимо. 2. Критикою в бік націоналістів я займаюся постійно - але ви просто не буваєте у тих місцях у реалі, де я це роблю :)