Юрась Коновченко
Досвід: 2,540.82

Мої групи
Поради щодо покращення Politiko
Група за інтересами
Виборці України
Група за інтересами
Придністров'я - це УКРАЇНА!
Група за інтересами
Против всех
Громадська організація
^^^Балканський клуб^^^
Група за інтересами
Нова Київська Русь
Громадська організація

Юрась Коновченко

Виборець
Політичні погляди Лібералізм
ІнтересиБог препояса мя силою і положи непорочен путь мой. Свершая нозі мої, яко єлєні, навучая руци мої на брані. Пожну враги моя і постигну їх і не возмогут встати. Падуть під ногами моїми і істну їх яко прах пред лицем вітру. Жив Господь і благословен Бог, і вознесеться Бог спасенія моєго! А ще поострю, яко молнію, меч мой і прийме суд рука моя. Воздам месть врагам моїм і ненавидящім мя, воздам. І упою стріли моя от крові їх! І меч мой снесть мясо їх!
4 0
Вівторок
08:26
03.12.13
В Украине осуществляется план Медведчука-Путина
Во время тайных переговоров в Сочи и Москве хозяин Кремля Владимир Путин окончательно согласовал с президентом Украины Виктором Януковичем программу совместных действий, которая известна под названием «План Медведчука-Путина».
Цель этого плана – полное ...

2 2
П'ятниця
10:45
22.11.13
Останні новини з євромайдану. Твітер-трансляція
Українці, незгодні з відмовою від євроінтеграції, самостійно, без участи політиків, організувались для протестів. Хеш-тег #євромайдан  ще вчора ввечорі потрапив в світові тренди.
 
Всі новини з євромайдану тут
  https://twitter.com/search?q=%23%D1%94%D0%B2%D1%80%D0%BE%D0...

14 0
Середа
00:14
20.11.13
Сірьожа, так Фаріонша з "ваших"
Всі ми знаємо, як всі рузкє-нацики та малоросійські какли, а особливо Сірьожа, люто ненавидять українську націоналістку Ірину Фаріон.
А виявляється вона ваша!:))) Фаріоншу, в 1988р.,  взяли до комуністичної партії СРСР й за те, що вона  заохочувала вивчення... ...

Юрась Коновченко   Вівторок, 23:59, 06.10.09
6 За
0 Проти
Останній аргумент (Олег Кудря, 00:29):
Я уверен что эти выродки найдут способ выкрутиться..! или же будут проводить выборы до тех пор пока мы кого-то таки не выберем ну или сделают выбор за нас - я слыхал что наша олигархия уже сделала выбор и между собой договорилась

Юрась Коновченко   Середа, 00:44, 30.09.09
8 За
6 Проти
Останній аргумент (Юрій Наумко, 19:07):
Там суттєво бракує питання - а що буде, якщо завтра місяць впаде на сонце і погасить його? Навіщо задавати такі питання? "проти всіх" - в кращому разі 1-1,5%

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Питання

Невідомий користувач: Вітання пану! Скажіть, Ви новенький? Я вас раніше не бачив.
Юрась Коновченко: Так, тут я новенький.