Zakhar Brahmann "Цинічний Бандера"
Досвід: 8,393.57

Моя партія

Мої групи
Україна - світова держава
Група за інтересами
Рух патріотів України
Громадська організація
Politiko-КИЇВ
Група за інтересами
Громадська організація
Патріоти Києва
Група за інтересами
Молодіжний ресурсний центр України
Молодіжна організація
Громадська ініціатива “ВОЛЯ”
Громадська організація
Патріотичне виховання
Група за інтересами
Третя Республіка
Громадська організація
"Бандерівці"
Громадська організація
Український Віртуальний Опір
Громадська організація
Дебатна Академія
Громадська організація
Український Консерватизм
Група за інтересами
УВО-СІЧ
Група за інтересами
b
Громадська організація
УКРАЇНА ПОЛІТИЧНА
Громадська організація
Рух Державотворців
Група за інтересами
Люстрації
Група за інтересами
Дніпровський район
Група за інтересами
Кошмари Скороходова
Група за інтересами
Компромат на Скороходова
Група за інтересами
Джерело життя Русі
Громадська організація
Як вижити
Група за інтересами
Рух громадської непокори "СПАРТАК"
Громадська організація
Київ - політична столиця ЄС
Група за інтересами

Zakhar Brahmann "Цинічний Бандера"

Політолог
Політичні погляди Інше ... (Цинічний Бандерізм)
МістоКиїв
ІнтересиDeutschland. Web-Entwicklung. Buisness, Aktien und Financen. Politik und politische Geselschaften. Вибори 2019
Сфера діяльностіHi-Tech, Web-Entwicklung
ПосадаAbiturient
1 0
Четвер
04:34
28/02
Тещин язык
Тещин язык. Простой способ превратить один вид "траффика" в другой. "Фармацевты"/"Ивенты"/схемы Смотреть до конца. Уделите 10 минут.
---
5.10: За нашу и вашу свободу! За лучшую жизнь!
"Кто не знает цели - тот не может найти дороги".
---
https://m.youtube.com/watch?v=miD2n...

1 0
Вівторок
02:35
26/02
Респект Артуру Герасимову!
У «БПП» поставили ультиматум Авакову Вчора 25 лютого о 22:38•Главком Голова фракції Партії «Блок Петра Порошенка»
Артур Герасимов, після засідання фракції, озвучив рішення фракції про звернення до міністра МВС Арсена Авакова спростувати або підтвердити фактами ...

1 0
Вівторок
02:17
26/02
Импотенция постмайданного государства
Матиос рассказал про провал тайной операции против Беркута ПОЛІТИКА Матіос розповів про провал таємної операції із затримання "беркутівців"
Вчора 25 лютого о 19:40•UNN Ще в серпні 2014 року Генеральна прокуратура планувала таємну операцію по затриманню ...

Вітаю цинічних бандерівців!


7 За
0 Проти
Останній аргумент (Владимир Вербенко, 09:00):
23 года школы Украины зомбировали молодежь. И в результате выросло целое поколение идиотов, забывших свои корни, свою историю. Забывших отцов и дедов, клюнувших на дешевую рекламу европейских ублюдков. Бандера и Шухевич у них герои. Создали историю каких-то "укров". Прямо как Гитлер "арийцев". Не было Киевской Руси, не было крещения в Днепре. Князь Олег не ходил на Царьград, и не плакала княжна Ярославна. А теперь Западные подонки вбивают им мысль не упасть на колени. Отрезвление - это долгий и мучительный путь. Тот, кто пройдет его, будет жить и станет обычным украинцем. Кто не пройдет, погибнет как собака и предатель.

Zakhar Brahmann "Цинічний Бандера"   Понеділок, 16:18, 13/10
5 За
3 Проти
Останній аргумент (Просто Вова, 22:20):
УКРАЇНА ЦЕ - МОЯ ХАТА З КРАЮ БУЛО Є І БУДЕ.... А ВСЕ ІНШЕ ВІД ПУКАВОГО.....

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Питання

Інна Бурова: Захаре, чи не плануєте Ви детальніше проробити ідею що до закону про розмежування бізнесу і чиновництва?
Дуже цікава і болюча тема. З одного боку - бізнес-менеджери з вдалим досвідом можуть принести користь країні, особливо у економічній сфері. З іншого боку - як примусити їх, знаходячись при владі, замість лоббіювання особистих інтересів керуватися інтересами країни?
Zakhar Brahmann "Цинічний Бандера": Дякую, що запитуєте!) Відповім: є кілька цікавих ідей, наприклад проводити тести для чиновників на детекторі брехні за участі авторизованих компаній, які на цьому спеціалізуються. Відповідно, чесний чиновник, навіть якщо він до того як отримати посаду був бізнесменом, погодиться пройти такий тест, якщо йому немає що приховувати. Якщо ж такий чиновник явно брав хабарі і хоче це приховати - він буде наполягати що такі методи не є гуманними. Усе просто.) Так, менеджери із досвідом управління можуть допомгти країні для регулювання складних економічних питань. Питання в тому, що маючи під собою бізнес, чиновник захоче максимально його лоббіювати своєю посадою. І тут постає питання: чи дозволити йому це робити, а якщо й так, які рамки встановити, щоб при цьому не порушувались інтереси держави та її громадян? У нашій реальній ситуації, розумієте Інно, скоріше кращим виходом було б заборонити суміщати чиновництво на призначуваних посадах та власний бізнес. Тому що все одно будуть пропихувати свій бізнес і нести таким чином шкоду державі і людям. Питання ось у чому: якщо майбутній чиновник-кандидат щоб вступити на посаду захоче передати комусь свій бізнес, але при цьому отримати гарантії, що за час його чиновництва бізнес збережеться, як йому це гарантувати? Наприклад, власник має завод по виробництву, скажімо сірників, але хоче бути призначений відповідальним на якусь посаду у команді мера свого міста. Він має в теорії позбутись бізнесу: продати завод чи віддати комусь. Але якщо він не хоче ні продавати, ні віддавати комусь завод, що йому робити? У таких випадках держава має придумати альтернативу, скажімо, завод передається у державну власність під заставу його вартості, оціненої незалежним експертом. Усі процедури мають виконуватись за кошт держави. Але де гарантія того, що завод не "спіонерять", поки хазяїн буде займатись чиновництвом? Потрібно продумати законодавство і юридичну відповідальність так, щоб завод утримувався в належному стані, людям, що на ньому працюють, вчасно виплачувалась зарплата, обладнання постійно підтримувалось в належному стані. Тому я б запропонував державі брати у заставу у власника завод за суму його оціненої вартості, а коли хазяїн надумає повернутись у бізнес, він має виплатити державі повну суму застави, лише після цього йому повернуть завод. Ідея в тому, щоб зберегти бізнес і майно кандидата у чиновники на час перебування в держапараті без збереження прибутків, а кли хазяїн повертається - він виплачує суму і отримує свій завод. Якщо у Вас, Інна, будуть пропозиції, пишіть, ми це із радістю обговоримо!,)
Алексей Кум: Вы администратор какого сайта?
Zakhar Brahmann "Цинічний Бандера": http://cutty-sark.kiev.ua http://naradost.com.ua http://hittech.com.ua
Допытливость Разума: Чоми так прагнете потрапити у вічі: генеруєте величезну кількість начебто ідей, начебто дебатів і ставлячи таку влику кількість непотрібних питань.

З того, що Ви підняли, Ви САМІ нічого не опрацювали навіть у власному мозку, я вже мовчу про якісь там (навіть побутові) дослідження питання.

Ви не попрацювали навіть над формулюванням власних «дебатів» ось тут http://politiko.com.ua/debate539
Навіть сходу мене замінусували, ніби я щось кажу не по справі.

Якщо Ви щось робите некоректно, то це проблема Ваша, а не тих, хто Вашу некоректність помітив.
Zakhar Brahmann "Цинічний Бандера": 1.Чому я генерую? Тому що я - генератор, а Ви - синтетик, а якщо не знаєте що це таке, вчЫть маТчасть (починайте з роману "Дика енергія: Лана", закінчуйте Ніцше). 2.Не судіть - і Вас не засудять. 3.Не хочете - не голосуйте, не берыть в дебатах участь. Чули пісню групи "Танок на майдані Конго" "Вавилон"? Там все описано: "До голосу у купі маєм галас! В останній раз запитую: чи є тут страуси?" Якби Ви казали по справі, я б не заперечував. До того, у Вас немає права на цьому сайті закидати мені некомпетентність, це виключне право модераторів. 4.Перехід на особистості не гарантує збереження Вашої репутації. Якщо це моя проблема, то я її вирішу сам, без Вашого довгого носа.