Сергій Тігіпко
Досвід: 75.48

Підтримка політика
Ви підтримуєте цього політика?
Підтримують: 817

Сергій Тігіпко

Політик
МістоКиїв
Посадалiдер партiї "Сильна Україна"
Динаміка підтримки
Секунду, графік грузится...

17 32
Понеділок
02:12
08.03.10
З 8 березня!
Дорогі жінки! 
Щиро вітаю вас зі святом весни, любові та краси - Міжнародним жіночим днем 8 березня! 
Саме від вашої ніжності, жіночності та вміння знаходити компроміси залежить як благополуччя ваших родин, так і завтрашній день нашої країни. 
Кожен день ви ...

9 23
Субота
23:35
06.03.10
Програма "Правда Віталія Портникова", канал ТВі, 04.03.2010
Дивіться запис програми "Правда Віталія Портникова", гостем якої я був позавчора, 4 березня. Окрім усього іншого, там є відповідь на питання, що зацікавило на цьому тижні багатьох: чи робили мені пропозицію обійняти посаду секретаря Ради національної безпеки ...

8 14
Четвер
15:04
25.02.10
23 лютого та програма "Шустер Live"

Дякую всім, хто привітав мене з 23 лютого! Хоча у нас в Україні День збройних сил зараз відзначається 6 грудня, але я в 1982-1984 роках служив у танкових військах ще Радянської Армії, і привітання мені приємні.

А для тих, хто ввечері 23-го пропустив ефір ...

Народився 13 лютого 1960 року в українському селі Драгонешти Лазовського району Молдавської РСР. У 1982 році закінчив Дніпропетровський металургійний інститут за фахом “інженер-металург”. З 1982 до 1984 року служив у Радянській Армії, в танкових військах. З 1984 року – заступник директора з навчально-виховної роботи Дніпропетровського механіко-металургійного технікуму. З 1986 року працював завідувачем відділу пропаганди й агітації Дніпропетровського обкому комсомолу, з 1989 року – перший секретар Дніпропетровського обкому ВЛКСМУ. З 1991 року – заступник голови правління комерційного банку «Дніпро». З 1992 року – голова правління «ПриватБанку». З 1994 до 1997 року, періоду введення гривні – позаштатний консультант Президента України з питань грошової політики. З 1997 року – віце-прем’єр-міністр України з питань економіки. В період з 1997 до 2001 року був заступником голови Державної комісії з проведення в Україні адміністративної реформи, членом Вищої економічної ради Президента України. З 1999 року – міністр економіки України. З 2000 року – народний депутат України, член парламентського комітету з питань фінансів і банківської діяльності. З 2002 року – голова Національного банку України. З 2005 року – голова правління фінансово-промислової групи ТАС. З 2007 року – голова правління ВАТ «Сведбанк» (правонаступник АКБ «Тас-комерцбанк»). В 2008 році – радник прем’єр-міністра України на громадських засадах і співголова Ради інвесторів при Кабінеті міністрів України. 16 червня 2009 року залишив усі посади і сконцентрувався на політичній діяльності. Кандидат економічних наук. Кавалер Ордену Почесного Легіону. Одружений. Батько 4 дітей.

Участі в дебатах не помічено
Немає опитувань
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Питання

Берегиня Одесщины Людмила Жарикова: Прокралися всі політики, й ви не виняток!
А що скажете про те, що Лев Малинін (Ізраїль) говорить, що ви кинули його на велику суму грошей, і він звернувся до Литвина з документами про ваші махінації?
А також в "Порто-франко" одеській газеті від 29 жовтня є інфа про продаж мандатів «оптом», та тільки грошики берете, а діло не робите? Це по факту заяви генерального директора корпорації «Кераміст» Дмитром Зусмановичем з Запоріжжя.
Маю скан цієї інфи та з "Ізвестій в україні"- і велике бажання розповсюдити де тільки є про вас хоч слово. Хай знає народ героїв своїх в анфас та профіль!
Тарас Халай: Сергей Леонидович! Задал Вам то же "пытання" Вконтакте: слухи о том, что Вы технический кандидат Тимошенко - это что?
анатолІй коров,яковський: Сергіе Леонидовичу!Організаціею роботи уВоенному середовищі будемо підвищувати кількісний та якісний склад "Силь ної України"?
Алекс Кухарчук: "І ось з деяких міст надійшла інформація, що представники Тігіпка також опікуються проблемами штабу Тимошенко. Очевидно, подібний розклад міг би пояснити багато нюансів."как Вы -Сергей Леонидович прокомментируете эту информацию?
Олександр Грасулов: Пане Сергію, скажіть будь-ласка навіщо ваші політтехногнологи розмістили не вигідні Вам бігборди. Кліп у вас чудовий, а от бігборд- лажа. Не вже виборці проголосують за кандидата, який у ходьбі похилений у падаючому русі. Явна помилка піарщиків.