Андрій Іллєнко
Досвід: 399.42

Підтримка політика
Ви підтримуєте цього політика?
Підтримують: 140

Моя партія

Мої групи
Члени ВО "Свобода"
Група за інтересами

Андрій Іллєнко

Політик
Політичні погляди Націоналізм
МістоКиїв
Сфера діяльностіПолітика, наука
ПосадаГолова Київської міської організації ВО "Свобода", член Політради ВО "Свобода"
Динаміка підтримки
Секунду, графік грузится...

32 5
П'ятниця
20:26
17.09.10
Халтура ''проффесора'' Кузя або невже Лє Пен – головна проблема української ''демократичної'' опозиції?
Читаю деяких "незалежних політологів", ангажованих певною політичною силою і мучить мене одне лише питання. Невже у грошовитих політичних бізнес-корпорацій типу тих, які сьогодні засідають у Верховній Раді, немає можливості найняти хоч би двох-трьох толкових ...

29 10
Понеділок
17:05
31.05.10
Прапори і піар
Зазвичай особливу стурбованість щодо наявності партійних прапорів на акціях висловлюють декілька категорій людей:
1. ті, чиї власні прапори зганьблені настільки, що їм соромно їх демонструвати;
2. ті, чиї прапори нікому не відомі і тому від їх демонстрації ...

14 1
Середа
21:53
31.03.10
Лекція в партшколі ВО "Свобода"! Теми лекції - "Український націоналізм". Лектор - Андрій Іллєнко

Продовження курсу лекцій в Київській партійній школі ВО "Свобода". Лекції читає Андрій Іллєнко.Запрошуються усі бажаючі.Лекція відбудеться у четвер, 1 квітня, о 19:00 за адресою - вул. Володимирська, 45-а (Будинок вчених). Це біля метро "Золоті ворота".Тема ...

Народився 24 червня 1987 року в Києві. У 2004 році закінчив гімназію № 48 міста Києва. У 2009 році закінчив філософський факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка, отримавши диплом політолога з відзнакою. З жовтня 2009 року - аспірант кафедри політичних наук філософського факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. З квітня 2004 року - у Всеукраїнському об`єднанні "Свобода". У 2005 році, як тільки виповнилося 18 років - став членом партії де-юре. З 2006 року по 2 вересня 2010 року обіймав посаду заступника голови Київської міської організації. З 2 вересня 2010 року - Голова Київської міської огранізації ВО "Свобода". Член Політради ВО "Свобода". Координатор загальнонаціональної кампанії проти нелегальної міграції. Від імені партії виступає в ЗМІ - на телевізійних ток-шоу, в газетах, на радіо. Пише статті на політико-ідеологічну тематику, які публікуються в партійній пресі, інших ЗМІ, активно розпосюджуються в Інтернеті. У липні 2009 року вийшла друком перша збірка статей "Соціал-націоналізм. Статті", наступна збірка вийшла в кінці 2009 року.

Участі в дебатах не помічено
Немає опитувань
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Питання

Олеся Наумовська: Тоді - моє шанування!
vadim hort: І як до Вас можна звернутися щодо вступу у ВО "Свобода"? на цьому сайті ?
Олеся Наумовська: Пане Андрію! Перепрошую, чи можна поставити, можливо, не досить коректне питання: а чи не маєте Ви відношення до Юрія Герасимовича Іллєнка?
Андрій Іллєнко: Маю :) Саме безпосереднє відношення - він мій батько.
vadim hort: Стан "так званої" свободи слова в умовах коли засоби массової інформації (та весь медійний ринок) працюють на політико-фінансово-промислові группи
та Феномен існування "свободи слова" Савіка Шустера в цих умовах. )))
та до кого можна звернутися в Києві щодо вступу у ВО "Свобода"
Андрій Іллєнко: в Києві щодо вступу до ВО "Свобода" можна звернутися в тому числі і до мене. Або одразу прийти в офіс (вул. Велика Житомирська 17, офіс 28).
Олекса Русс: чому та стало, що УНА-УНСО, Свобода та інші "рухи" стоять на позиціях партійного устрою, але ж Бандера, Шептицький були завжди проти партійного устрою держави ...то як таке могло стати, що націоналісти усі стали "партейниками"

щось не клеїться з ідеологією?