Віталій Кличко
Досвід: 31.92

Підтримка політика
Ви підтримуєте цього політика?
Підтримують: 172

Віталій Кличко

Політик
Політичні погляди Ще не визначився
МістоКиїв
ІнтересиЗахоплення: дайвінг та гра у шахи
Сфера діяльностіполітика
ПосадаГолова депутатської фракції "Блок Віталія Кличка"
Динаміка підтримки
Секунду, графік грузится...

13 10
Вівторок
02:26
21.01.14
Звернення до правоохоронців
Офіцери і бійці внутрішніх військ, Беркуту та інших спецпідрозділів, які не братимуть участі в насильницьких діях проти мітингувальників та перейдуть на бік народу, не підлягатимуть переслідуванням. Вони та їхні сім’ї матимуть гарантії безпеки.
Ми, всі свідомі ...

Дата народження: 19 липня 1971 року Політичну кар’єру розпочав у березні 2006 року, коли одночасно балотувався до Верховної ради та Київради, як голова Блоку «Пора-ПРП». Протягом двох років Блок захищав інтереси киян, перебуваючи у жорсткій опозиції до міської влади. Під час позачергових виборів мера до Київради у березні 2008 року на основі партій «Європейська столиця» та «Українські соціал-демократи» було сформовано Блок Віталія Кличка. Після травневих виборів 2008 року у м.Києві фракція Блоку збільшила вдвічі своє представництво у Київраді порівняно з минулим скликанням. Консолідованою командою з 15 депутатів Блок Кличка виконує роль сталої та послідовної опозиції діючій на сьогодні владі столиці. Окрім роботи у Київраді займається активною суспільною діяльністю. З 2000 року представляє на Україні програму ЮНЕСКО «Освіта для дітей у злиднях». У 2003 році заснував благодійну організацію «Фонд братів Кличків». З 2005 року є віце-президентом Національного олімпійського комітету України. У квітні 2007 року Віталій Кличко був одним з представників України на конкурсі за здобуття права на проведення Євро 2012, а зараз входить до оргкомітету з проведення фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу 2012 року. До кінця 2008 року Віталій Кличко був радником Президента України Віктора Ющенка. Нагороди: * Герой України з врученням Ордена Держави * Орден «За заслуги» І ступеня * Орден «За мужність» I ступеня * Орден «За заслуги» III ступеня * Державний службовець 5-го рангу Сімейний стан: одружений, виховує двох синів та доньку

Участі в дебатах не помічено
Немає опитувань
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Питання

Невідомий користувач: 1. Кого підтримаєте на виборах?
2. Що Вам більше од душі: політика чи спорт?
3. Які зміни треба внести до Конституції?
4. Як боротися з пияцтвом та тютюнопалінням серед молоді? Чи не доцільно створювати більше спортивних майданчиків для дітей та підлітків?
5. Чим відрізняється сьогоднішня ситуація напередодні виборів від ситуації п'ятирічної давнини? Яке значення відіграють майбутні вибори і чи відбудуться вони взагалі?
Олександр Макаренко: Доброго дня пане Віталій!
Підкажіть буть ласка з ким можна звязатися в м. Полтаві щоб допомагати Вам та Вашому блоку на Полтавщині!
Дякую за увагу!
Олександр!
[email protected]
Владислав Литвиненко: 1.Аристотель в своё время сказал, что человек занимающийся физическим трудом, политиком быть не может. Вы с ним не согласны?
2. Кто управляет Украиной?
Юрій Гаврилечко: Доброго дня, Віталію
1) Коли Ви підберете собі фахову команду для роботи в інформаційному полі, бо такі ляпи, як "демократія - це диктатура закону" ніяк не покращють сприйняття Вас, як сильного політика, а лише надають привід Вашим опонентам для дискредитаційних кроків проти Вас.
2) Де можна подивитися план розвитку та розбудови Києва на найближчі 10-20 років, якщо вона напрацьованою Вашим блоком у Київраді?
Игорь Задунайский: На передаче у Савы Шустрого вы сказали,что вы боксируете не ради прославления Украины,а ради достижения спортивных результатов.
Так вот у меня родилась такая мысль!
Так может быть вы и в киевраду пошли не потому-что сильно любите Киев и киевлян,а ради улучшения финансового состояния собственного кармана ???
И второе.
Я чего-то не пойму.Вы вроде были за за здоровый образ жизни,но это вам не мешает продавать пиво-Черниговское! Это не маразм???
Или спорт и пиво созданые друг для друга???Может и сигареты тоже?

Почему в Киеве мусор сортируется не везде???

И возможно ли с вами лично поговорить? Встречаетесь ли вы с людьми?
Или только по телевизору?
По каким-то дням.