Олег Рябоконь
Досвід: 3.86

Підтримка політика
Ви підтримуєте цього політика?
Підтримують: 35

Олег Рябоконь

Політик
Політичні погляди Лібералізм
МістоКиїв
ІнтересиПраво
Сфера діяльностіГромадська діяльність, юриспруденція
Динаміка підтримки
Секунду, графік грузится...

У блозі ще немає записів

Рябоконь Олег Васильович - народився 17 грудня 1973 року у м. Вiнниця УРСР в родинi державного службовця. Громадянин України. Безпартiйний. Офiцер запасу. Одружений, маю п'ятнадцятирiчну доньку i шестирiчного сина. Постiйно проживаю в Українi з 1973 року. Мiсце проживання: 01024, м. Київ, вул. Лютеранська, 21/12, кв. 6. Судимостей не маю. Освiта Закiнчив iз золотою медаллю середню школу. Закiнчив iз вiдзнакою Український iнститут мiжнародних вiдносин за спецiальнiстю мiжнародне право. Закiнчив юридичну магiстратуру в Джорджтаунiвському унiверситетi (м. Вашингтон, США), навчався в Школi державного управлiння iм. Кеннедi (Гарвардський унiверситет, США). Магiстр мiжнародного права. Досвiд роботи З 1997 року засновник, керуючий партнер (генеральний директор) юридичної компанiї "Меджiстерс" з офiсами у Києвi, Лондонi, Москвi, Мiнську i Астанi. Брав участь в успiшному захистi iнтересiв України щодо визнання нашої держави країною з ринковою економiкою, а також в iнших гучних справах, що велися в країнах ЄС, в США, Росiї, Китаї, iндiї, Чилi, Венесуелi. Юридичний представник УЄФА з питань ЄВРО 2012, радник Групи високого рiвня зi створення Єдиного економiчного простору. Працював юристом в США, Росiї. Громадська дiяльнiсть У рiзнi роки в Українi виконував обов'язки позаштатного радника: Першого вiце-прем'єр-мiнiстра; Мiнiстра зовнiшнiх економiчних зв'язкiв i торгiвлi; Мiнiстра екологiї та ядерної безпеки; Голови Комiтету з промислової полiтики; Першого заступника Мiнiстра фiнансiв. Також був на громадських посадах: члена Мiжвiдомчої комiсiї з питань вступу України до СОТ; члена Правлiння Асоцiацiї правникiв України. Автор бiльше ста публiкацiй з питань мiжнародного права та ведення юридичної практики.

Участі в дебатах не помічено
Немає опитувань
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Питання

vadim hort: В продолжение темы о "независимости" Украинской Правды от БЮТа (для тех кто сомневается...).
4 ноября форумчанам УП "объяснили" что "обыгрывать" слова типа "саламандра" или другие оскорбительные термины (для БЮТа - авт.) небезопасно для их пребывания на ФУПе. Другими словами их будут просто БАНИТЬ.
Вопрос - значит ли это что ЮВТ и УП теперь вместе не любят саламандр ?

http://vadimttv.livejournal.com/

Да я к вам кстати свое резюме высылал (как адвокат)... без ответа ))))