Галина Янченко
Досвід: 106.25

Моя партія

Мої групи
Афоризми, цитати, гарні вислови.
Група за інтересами
Молодь Демократичного Альянсу
Молодіжна організація

Галина Янченко

Громадський діяч
Політичні погляди Інше ... (Консерватизм)
МістоКиїв
Інтересиполітика, протидія корупції, боротьба зі скандальними забудовами.
Сфера діяльностіполітика
Посададепутат Київради
3 0
Вівторок
14:38
03.03.15
На Льва Толстого намагаються захопити землю

Вчора на земельній комісії розглядали справу «ОСББ-перевертня». Це кишенькове ОСББ Таріела Васадзе під назвою «Червоноармійська 17б» намагалося відхопити у ВЛАСНІСТЬ 6 соток землі в самому центрі Києва за 300 метрів від метро «Льва Толстого».
Таким чином ...

1 0
Вівторок
14:38
03.03.15
На Льва Толстого намагаються захопити землю
Друзі, сьогодні на земельній комісії ми будемо відстоювати права 4 сімей, яких хочуть виселити з власного житла. У будинку в самому центрі біля Льва Толстого функціонує фіктивне ОСББ, яке і намагається влаштувати жителям «солодке життя». Коли сім’ї не захотіли ...

0 0
Понеділок
17:51
16.02.15
СКАНДАЛЬНУ ДІЛЯНКУ ДЛЯ ДОЗВІЛЛЯ НА КАРДАЧАХ ЗАХИСТЯТЬ ВІД ЗАБУДОВИ
   Завтра 17 лютого, на сесії КМР депутати будуть розглядати проект рішення про надання статусу скверу земельній ділянці на вул. Польовій, 56-74.
  У вересні, коли Київрада розглядала питання передачі  цієї ділянки для багатоповерхового будівництва, я запропонувала ...

Народилася в м. Житомирі. Закінчила «Києво-Могилянську академію» (магістр соціології). З 2009 по 2013 рік проходила ряд навчань з протидії корупції. З 2013 року працює аналітиком в громадській організації «Центр протидії корупції», ґрунтовно досліджує і викриває зловживання в сфері охорони здоров’я. В травні 2014 обрана депутатом Київської міської ради за багатомандатним округом. В листопадні 2014 році разом з однодумцями ініціювала створення Антикорупційного штабу Києва.

Участі в дебатах не помічено
Немає опитувань
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Питання

Запитань ще немає, задайте перше!