Ігор Шевченко
Досвід: 228.10

Підтримка політика
Ви підтримуєте цього політика?
Підтримують: 295

Моя партія

Мої групи
Українська Громада
Громадська організація
Група мерітократів
Група за інтересами
М
Група за інтересами
Асоціація правників України
Громадська організація
БПУ
Група за інтересами
Критики Ігоря Шевченка
Група за інтересами

Ігор Шевченко

Політик
Політичні погляди Лібералізм
МістоКиїв
ІнтересиУкраїна, політика, право, здоров'я, освіта
Сфера діяльностіполітика та державне управління
Посадаwww.shevchenko.ua
Динаміка підтримки
Секунду, графік грузится...

2 1
Неділя
01:51
13.12.15
Чичваркин о меритократии
Вот уже и Чичваркин заговорил о меритократии:
- Настоятельно рекомендую таким людям взглянуть на новое правительство Канады, посмотреть на эти лица, изучить их бэкграунд, национальность и вероисповедание. В канадском Кабмине есть даже индус в чалме – министр ...

14 1
Субота
22:28
19.05.12
МПУ оголошує передвиборчу мобілізацію

Мерітократична партія України активно готується до виборів у Верховну Раду України восени цього року. Наша ціль - набрати 5% голосів і пройти в парламент. Це надзвичайно складне, але цілком реальне завдання. Воно вимагає максимальної концентрації зусиль та ...

11 13
Субота
17:53
18.02.12
Игорь Шевченко: Меритократ (статья и интервью в журнале "ВД")
Юристы любят использовать термины, слабо известные широкой общественности. Наверное, только юрист мог назвать свою партию Меритократической и всерьез рассчитывать на широкую популярность сложно выговариваемого бренда. Впрочем, Игорь Шевченко еще до ухода из ...

Народився 10 січня 1971 року в м. Олександрія, Кіровоградської обл., проживаю в Києві з вересня 1971 р.; Освіта: СШ№206 в Києві, факультет міжнародного права Інституту міжнародних відносин (КІМО) КНУ ім. Шевченка, магістратура Школи права Державного університету штату Мінесота (США), Єльський університет, Школа державного управління Гарвардського університету, Европейський університет, Лондонський інститут цінних паперів, юридичний та історичний факультети КНУ ім. Шевченка, Київський інститут фізкультури … Продовження читайте тут: www.shevchenko.ua

Участі в дебатах не помічено
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Питання

Олена Завальська: Ігоре, які ваші плани (загальні) на найближчі 5 років? Чи плануєте ви попасти до ВРУ?
Ігор Шевченко: Протягом найблищих 5-ти років я планую разом з однодумцями зробити наступне: 1) сформулювати (написати) нову ідеологію - модель суспільного устрою та життєдіяльності України (влада, суспільство, економіка і т.д.), 2) зібрати якісно нову політичну команду, яка поділяє нову ідеологію та готова наполегливо працювати для її втілення, 3) робити все можливе щоб ця команда поступово отримувала владу на всіх рівнях, в т.ч. потрапила до ВР, для того щоб впроваджувати нову ідеологію та нову модель в життя, що призведе до того, що Україна стане надзвичайно успішною країною, а всі її громадяни будуть жити гідно та заможно. Я особисто не прагну стати народним депутатом чи чиновником високого рівня (Президент, Прем'єр-міністр, Міністр). Я буду працювати на тому місці, де я буду найбільш корисним Україні та українському народу. Я зробив свій стратегічний життєвий вибір - служіння людям. Решта, то деталі.
Євген Сойкін: Мені симпатичні ваші ідеї, чи принаймні форма їх подання. Але у мене виникає питання - чому ви не доводите своїх ідей до кінця? Це симптом? Українська національна громада не відбулася в тому форматі, яий був оголошений відпочатку... Ви дуже швидко опустили руки... Таке враження що ви хочете створити щось вагоме у світовому масштабі, розробляєте проект, а при перших невдачах відмовляєтеся від боротьби і починаєте новий проект... Так це виглядає зі сторони... А як є насправді?
Ігор Шевченко: Насправді, ситуація інакша. Після відходу від бізнесу з листопаду 2007 році і до грудня 2009 року я знаходився в пошуку свого подальшого шляху. Так, я створив Форум молодих лідерів, потім Українську національну Громаду, потім Українську Громаду. Всі ці проекти відіграли свою позитивну роль в суспільстві, а УНГ та УГ продовжують свою успішну діяльність під кервіництвом інших цілком достойних людей. Я не лякався труднощів і не опускав рук. Я не з лякливих. Навпаки, мій девіз - ніколи, ніколи, ніколи не здаватися. І я активно продовжую свою справу. Я просто для себе вирішив, що політична діяльність, порівняно з громадською, є більш ефективною для досягнення моєї стратегічної мети - побудови УСПІШНОЇ УКРАЇНИ. Саме тому я відійшов від громадської діяльності, передавши і УНГ, і УГ в надійні руки, і розпочав політичну. Наша основна боротьба попереду. Ми повинні бути сильними та об'єднаними! Тільки разом ми зможемо змінити Україну на краще!
Тарас Токар: Пане Ігоре, Ви працюєте в одній команді з Олегом Рибачуком?
Ігор Шевченко: Наразі ми співпрацюємо командами, допомагаємо один одному. В майбутньому можливо об'єднаємося.
Zakhar Brahmann "Цинічний Бандера": Пане Ігорю, як Ви відноситесь до українського імперіалізму?
Ігор Шевченко: Україна - Імперія Духовності.
Юля Українка: Яке місце в мерітократичному суспільстві займають ті, хто не відносяться до категорії "достойних", кому, відверто кажучи, не вистачає розуму або таланту? Яка їх доля?
Ігор Шевченко: Всі люди в мерітократичному суспільстві, незалежно від їхніх здібностей, будуть достойно житти і працювати для себе і для суспільства, займаючись тим, на що у них вистачає розуму. Кожен повинен бути на своєму місці відповідно до своїх здібностей. Хтось науцкові винаходи робити, хтось великим заводом керувати, а хтось сміття прибирати чи каналізацію чистити. Але всі повинні отримувати за свою роботу гідну та справедливу винагороду, яка дає їм можливість гідно жити.Інше питання, хто буде у владі. А у владі в мерітократичному суспільстві будуть тільки достойні влади люди, тобто чесні, компетентні, що щиро служать людям.