Гросул Павло
Досвід: 4.23

Моя партія

Мої групи
Фронт Змін
Громадська організація
Батьківщина Молода
Молодіжна організація
Громадянський рух Олега Рябоконя
Громадська організація
Студреспубліка
Громадська організація
Боротьба проти диктатури Януковича.
Громадська організація

Гросул Павло

Виборець
Політичні погляди Інше ... (солідаризм)
МістоЧернівці
ІнтересиПолітика;гори;Руслана Лижичко;музика;композитор;гра на гітарі;Туризм;спорт;вокал;право;Політологія;подорожувати.
Сфера діяльностіСтудент;Політолог;Екскрсовод
У блозі ще немає записів

Я,Гросул Павло Леонідович,народився в місті Чернівці,Чернівецька область,Україна.Неодружений. Закінчив Чернівецьку Музичну Школу №2 на відмінно;складаю музику;співаю пісні різних виконавців. Закінчив Студію Молодого Лідера(де навчався 2 місяці в місті Бонн;Німеччина) Закінчив Чернівецьку Гіманзію №1.Грав у театр-студії"Гердан" який має багато конкурс та премій в Україні та поза межами. На Парламентських виборах 2007 активно брав участь у створення політичних проектів у Блоці Юлії Тимошенко та ВО "Свобода". На Президентських виборах 2010 активно брав участь у створення проектів та юридична допомога у кандидатів у президенти-В.Ф.Януковича а в другому турі виборів підтримував та допомогав Юлії Володимирівній Тимошенко. член ГО"Опора";ГО"не будь байдужим";член "Європейського Руху" член ГО"Батьківщина Молода" Регіональний представник ГО"Народний Рух Олега Рябоконя" в Чернівецькій області. член ВО "Батьківщина"

Участі в дебатах не помічено
Немає опитувань
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Питання

Запитань ще немає, задайте перше!