Допытливость Разума
Досвід: 114.92

Мої групи
Правила поведінки на Politiko
Група за інтересами
Поради щодо покращення Politiko
Група за інтересами
Захищай свої права!
Група за інтересами
"Хвиля"
Громадська організація
Ми любимо тебе, Україно!
Група за інтересами
Виборці України
Група за інтересами
Politiko-КИЇВ
Група за інтересами
deleted
Група за інтересами
УКРАЇНА ТУРИСТИЧНА
Група за інтересами

Допытливость Разума

Виборець
Політичні погляди Інше ...
МістоКиїв
12 5
Середа
00:57
09.02.11
Юрий Нестеренко. Исход

Источник: http://yun.complife.ru/miscell/exodus.htm
Юрий Нестеренко
Исход
 
С Россией кончено.
М. Волошин
А все равно Владимир гонит стадо к реке, А стаду все равно - его съели с говном!
Б.Гребенщиков
Россия - это зло. Россия - это зло в его чистом, беспримесном ...

13 9
Понеділок
06:33
31.01.11
Альтернатива религии
Полагаю, что наше общество доросло до того уровня сознания, когда персонифицированные религии не только не нужны, но даже и вредны. 
По большому счёту религия как институт была нужна для того, чтобы удерживать страхом греха в рамках тех представителей человечества, ...

11 0
П'ятниця
11:04
31.12.10
С наступающим Новым годом!
    Счастья всем в Новом году, счастья всем в жизни!
Будьте здоровыми, любите и будьте любимыми! Прислушивайтесь к людям, и пусть люди будут прислушиваться к вам.
 
 
С Новым годом! Пусть удачу
Вам подарит этот год,
Сложные решит задачи
И успехи принесёт.  
 
Чтоб ...

Участі в дебатах не помічено
Немає опитувань
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Питання

Павло Славинський: Процитуйте, будь ласка, заяву Тягнибока, яка вказує на "высоченный градус неадеквата" (с)
Допытливость Разума: Чесно -- не процітую. Це було мабуть з рік-півтора тому. з тих пір втратила цікавість. На щось натрапляла пізніше у статтях разів зо два. Це було ще до президентської гонки. Якщо влаштує (коректніше було б навести приклади, але розшукувати не буду) -- скажу що пам'ятаю; щось на кшталт «Україна для українців» (але якось соковитіше). Щось з його висловлювань потрапляло на ТВ. Я росіянка, російськомовна, але україну поважаю і люблю. Хотілося б розраховувати якщо не на взаємність, то хоча б на здорову (!) байдужість.
卐 Олександр ╬ Крук 卍: Ви сприймаєте націоналістичну ідеологію?
...напевне ні(, а якщо припустити що є модерний і шароварний націоналізми, і що шароварщиків набагато більше і саме вони спотворюють саму сутність модерного українського націоналізму.
Допытливость Разума: Ну? я про це і писала) До національної ідеї я ставилася з розумінням. Але той же Тягнибок таких як я швидко поставив на місце: москалям тут не місце. А я... Ні, ну справді глупо прикидатися етнічною українкою. Прикидатися гидко, а культурі треба належати. А Чубай та Бурмака мені все одно подобаються)
卐 Олександр ╬ Крук 卍: З якого ви регіону і яким чиним ви (ваші батьки) тут опинились?)
Допытливость Разума: Київ. Батьки народилися в Україні, бабусі-дідусі деякі теж. Як міімум 2 прабабці теж жили в Україні, можливо народилися. Когось з предків розкулачили Є ерзяни (ще кажуть мордва, але насправді такого народу не існує, є два -- ерзя та мокша). Є українці, є росіяни. Ну і помалечку: сибірський казак, фін)... Важкувато обрати свій націоналізм)
卐 Олександр ╬ Крук 卍: Ви росіянка, російськомовна, любите Україну). Патріотка). А як ви ставитесь до російської мови, як до другої державної? Взагалі, як щодо оволодіння українською мовою? У вас є діти, те, що вони знатимуть кілька мов, - не сумніваюсь), а яка буде їх рідна мова?
Допытливость Разума: Важко відповісти. Дітей немає. Якщо будуть, то їхня рідна мова буде залежатиме, мабуть, як і в усіх інших) -- від отчення. Не тільки батьків, а й товарішів. Я схильна до думки, що не знати мови своєї держави не припустимо, тому що... Да просто не припустимо. Розкривати питання можно довго, але чи потрібно? Якщо людина не знає державної мови, то вона ж буде відчувати себе неповноцінною, дивитися новини якоїсь іншої держави, але не мати можливість дивитися свої. Але треба навчитися не стільки насаджувати, скільки зацікавлювати своєю культурою. Олег Скрипка для цього робить вдесятеро більше, ніж Тягнибок. І давно. І не заради рейтингу ;)