Тарас Лисенко
Досвід: 31.40

Мої групи
Афоризми, цитати, гарні вислови.
Група за інтересами

Тарас Лисенко

Громадський діяч
МістоІвано-Франківськ
1 0
Середа
19:36
23.01.13
Штрафи для власників дорогих автомобілів хочуть збільшити
До Верховної РАди подано законопроект, котрим пропонується збільшити розмір штрафів за порушення правил дорожнього руху для власників дорогих автомобілів.
Запропоновано ввести коефіцієнти класифікації Європейської економічної комісії :
A: Mini cars («міні») ...

1 0
Вівторок
13:20
27.12.11
З Новим 2012 (двадцять дванадцятим) роком
B.Glyadyk & Partners вітають Вас з наступаючими Новорічними і Різдвяними святами. Наша команда бажає Вам у наступному році Вогняного Дракона добра, достатку, спокою і впевненості в майбутньому! Ми щиро сподіваємось, що прийдешній рік принесе натхнення, ...

8 2
Понеділок
14:01
18.01.10
Черговий раз про Вибори 2010
Ось і все... Перший тур позаду... Успішно витратили черговий мільярд... По переду ще один...
Українці люблять витрачати. Що ж будемо мати ще 5 років цим займатися. Ось тільки виникає питання: чи буде що витрачати. Чи візьмемо ще у борг? Мене все життя вчили, ...

Тарас Лисенко   Четвер, 01:47, 26.08.10
10 За
6 Проти
Останній аргумент (Ростислав Прокопець, 22:11):
Зараз вже низька кваліфікація судей (на фоні загального зниження кваліфікації юристів) становить загрозу правосуддю. А тепер уявіть що буде, коли його буде здійснювати купка абсолютно далеких від якихось понять сторонніх людей. Судові процесси тривають роками і підкупить присяжних не так вже й важко. Тим більше, що це буде значно дешевше, бо у присяжних буде кругова порука і виносити неправосудне рішення (та ще при таємному голосуванні) їм буде вкрай легко. Вдосконалити судову систему вкрай легко. На це потрібна або воля Президента, або воля громадян об'єднаних в громадські організації. І навіть не треба ніяких змін до законодавства, треба всього лиш домогтись дотримання суддями діючих процесуальних норм.


Тарас Лисенко   Середа, 11:24, 11.08.10
6 За
2 Проти
Останній аргумент (Василь Остапчук, 23:14):
Рахуй не рахуй, а вирішувати буде пан капиталіст. Йому та пенсія не потрібна. Але чим менше люди будуть перебувати на пенсії тим більше котеджів буде побудовано, тим більше пенсіонерів перемістяться на кладовище. Капиталізм не змінився. Він виживає за рахунок смерті робітничого класу.

Немає опитувань
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Питання

Запитань ще немає, задайте перше!