Ольга Киянка
Досвід: 1,250.89

Мої групи
Поради щодо покращення Politiko
Група за інтересами
Афоризми, цитати, гарні вислови.
Група за інтересами
Політичні терміни
Група за інтересами
Рух патріотів України
Громадська організація
Християнська Україна
Група за інтересами
Ми Маємо Мужність
Група за інтересами
Патріотичне виховання
Група за інтересами
Майдан
Громадська організація

Ольга Киянка

Виборець
Політичні погляди Інше ... (націоналістка правих, здорово-консервативних поглядів, демократка (у витоковому сенсі терміну) )
МістоКиїв
ІнтересиУкраїна, український націоналізм, Київ, Європа, політика, духовність, культура, здоровий раціональний консерватизм без фанатизму :) , суспільствознавчі дослідження, однодумці, діти, виховання, патріотичне виховання, зелено-пізнавальний туризм,
25 3
Субота
22:03
27.11.10
Пропозиція на 29.11 (чи інший день, коли буде наступна акція) #kat_ua .
Хоч зараз важко вирахувати, що буде за кілька годин, але пишу для тих, хто ще не розчарувався і продовжує намагатися якось вплинути на процес власною участю.
Для того, щоб унаочнити той факт, що протестують не лише «базарні баригі» (як це намагається дехто ...

26 0
Субота
02:35
27.11.10
27 листопада в Києві ланцюг пам"яті
Судячи з повідомлення Міста волі та коментів під цим повідомленням, йдеться, по-перше, про те, що на Майдані мешканці Міста волі беруть участь у всеукраїнській акції, а по-друге - що буде ланцюг зі свічками до Меморіалу.
Наче збір бажаючих скласти такий ланцюг ...

19 1
Четвер
20:10
25.11.10
Креатив перед наступними протестними днями
Ось дивіться, хтось вже зробив:

Це і як листівки для розклейки-роздачі можна використати. Хто вміє, вартує таке зробити і для інших цільових категорій. З цього може вийти більше користі, ніж з комент-тусівок ;) 

Мені за сорок, мій рід живе в Києві з прадавніх часів, маю дружню родину однодумців, найкращих Батьків, Чоловіка й Дитину, улюблену роботу в чудовому колективі, корисні захоплення і деякий головний біль :) з приведення оточуючого середовища у більшу відповідність зі здоровими глуздом й духовністю та українським наповненням. Останнє намагаюся здійснювати, зокрема, і на українських громадсько-політичних ресурсах. ****************************************************** Наступний уривок ставлю сюди в надії, що інфу в профілі читають :) - в т.ч. ті, хто хоче зафрендити. Прийшла сюди разом з кількома однодумцями зі Спільноти українських націоналістів", які є моїми друзями, сама тут зафрендила пару нових людей. Я взагалі оптимістка, але періодично в мене виникає враження, що тут принаймні частина френдять інших більше не як однодумців, а для того, щоб бачити записи цих людей в "оновленнях" (я вже мовчу про надію на дружні плюси). При тому, процес зафрендження автоматично взаємний, на відміну від ЖЖ. ****************************************************** Існуюча ситуація ставить мене подекуди в тупик: я, як напевно більшість дорослих востребуваних людей неполітологів :) або ін., в чию роботу входить моніторинг інтернету, маю небагато часу на участь та спілкування на громадсько-політичних ресурсах. Оновлення не надто допомагають, коли друзів чимало, навіть якщо ти сам їх вибрав, а не тебе. ****************************************************** Непогано було б, щоб на Політико зробили дві можливості зафрендження: "Друзів" (які можуть бути невзаємні) та "Однодумців". ****************************************************** При всій моїй повазі до багатьох людей, я не часто маю можливість та не завжди маю бажання читати "друзів", вже не кажучи їх оцінювати, натомість хотіла б знаходити тут більше однодумців для корисних справ. Це - інфа для роздумів :) для тих, хто намірюється мене френдити. Погляньте спершу на мою політ.позицію та хоча б трохи на записи. Не буду в претензії, а навпаки вдячна і пам"яну добрим словом :) за нефрендження/розфрендження мене з боку неоднодумців. Однодумців запрошую в друзі та в групи "Спільнота українських націоналістів" та "Патріотичне виховання".

Участі в дебатах не помічено
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Питання

Запитань ще немає, задайте перше!