Віктор Алекса (Volia)
Досвід: 1,230.68

Мої групи
Молодіжний ресурсний центр України
Молодіжна організація
Громадська ініціатива “ВОЛЯ”
Громадська організація
Український Віртуальний Опір
Громадська організація
УВО-СІЧ
Група за інтересами
Громадянський рух "Відсіч"
Громадська організація
Однодумці Олеся Донія на politiko.ua
Група за інтересами
Кошмари Скороходова
Група за інтересами

Віктор Алекса (Volia)

Виборець
Політичні погляди Ще не визначився
ІнтересиЗемле рідна! В голові світліє, І душа ніжнішою стає, Як твої сподіванки і мрії У життя вливаються моє. Я живу тобою і для тебе, Вийшов з тебе, в тебе перейду, Під твоїм високочолим небом Гартував я душу молоду. Хто тебе любов'ю обікраде, Хто твої турботи обмине, Хай того земне тяжіння зрадить І з прокляттям безвість проковтне! Задивляюсь у твої зіниці, Голубі й тривожні, ніби рань. Крешуть з них червоні блискавиці Революцій, бунтів і повстань. Україно! Ти для мене диво! І нехай пливе за роком рік, Буду, мамо, горда і вродлива, З тебе дивуватися повік... Ради тебе перли в душі сію, Ради тебе мислю і творю — Хай мовчать америки й росії, Коли я з тобою говорю! Одійдіте, недруги лукаві! Друзі, зачекайте на путі! Маю я святе синівське право З матір'ю побуть на самоті. Рідко, нене, згадую про тебе, Дні занадто куці та малі, Ще не всі чорти живуть на небі, Ходить їх до біса на землі. Бачиш, з ними щогодини б'юся, Чуєш - битви споконвічний грюк! Як же я без друзів обійдуся, Без лобів їх, без очей і рук? Україно, ти моя молитва, Ти моя розпука вікова... Гримотить над світом люта битва За твоє життя, твої права. Хай палають хмари бурякові, Хай сичать образи все одно Я проллюся крапелькою крові На твоє священне знамено.
0 0
П'ятниця
15:19
20.07.18
Хто автор пісні - При долині кущ калини
Ми вважаємо що пісня «При долині кущ калини» має українське походження. Якщо аналізувати цю пісню, то вона дуже подібна до українських пісень. Калина це символ життя, здоров'я, благополуччя. У нас  з калиною поєднують красу дівчини. Кажуть:  розцвіла дівка ...

0 0
Четвер
17:13
19.07.18
Карпатська Русь і пісня - Понад Хустом ворон кряче
Після довголітньої війни Наддніпрянської Української Народної Республіки, проти більшовицької Росії, та довготривалої боротьби Західної Української Народної Республіки, проти румунських, польських та чехословацьких інтервентів. Український народ зрозумів, ...

1 0
Середа
22:36
18.07.18
Звідки походить гасло Слава Україні
 Гасло "Слава Україні!" давнє, це гасло використовував у своїх віршах Тарас Григорович Шевченко. У своєму вірші «До Основ'яненка» в 1839 році, Тарас Шевченко писав:
Слава не поляже;
Не поляже, а розкаже,
Що діялось в світі,
Чия правда, чия кривда
І ...

Участі в дебатах не помічено
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Питання

mart mart: я вам 7+-----а ви мене в чорний список?

що це за логіка?