Віктор Алекса (Volia)
Досвід: 1,356.23

Мої групи
Молодіжний ресурсний центр України
Молодіжна організація
Громадська ініціатива “ВОЛЯ”
Громадська організація
Український Віртуальний Опір
Громадська організація
УВО-СІЧ
Група за інтересами
Громадянський рух "Відсіч"
Громадська організація
Однодумці Олеся Донія на politiko.ua
Група за інтересами
Кошмари Скороходова
Група за інтересами

Віктор Алекса (Volia)

Виборець
Політичні погляди Ще не визначився
МістоКиїв
ІнтересиЗемле рідна! В голові світліє, І душа ніжнішою стає, Як твої сподіванки і мрії У життя вливаються моє. Я живу тобою і для тебе, Вийшов з тебе, в тебе перейду, Під твоїм високочолим небом Гартував я душу молоду. Хто тебе любов'ю обікраде, Хто твої турботи обмине, Хай того земне тяжіння зрадить І з прокляттям безвість проковтне! Задивляюсь у твої зіниці, Голубі й тривожні, ніби рань. Крешуть з них червоні блискавиці Революцій, бунтів і повстань. Україно! Ти для мене диво! І нехай пливе за роком рік, Буду, мамо, горда і вродлива, З тебе дивуватися повік... Ради тебе перли в душі сію, Ради тебе мислю і творю — Хай мовчать америки й росії, Коли я з тобою говорю! Одійдіте, недруги лукаві! Друзі, зачекайте на путі! Маю я святе синівське право З матір'ю побуть на самоті. Рідко, нене, згадую про тебе, Дні занадто куці та малі, Ще не всі чорти живуть на небі, Ходить їх до біса на землі. Бачиш, з ними щогодини б'юся, Чуєш - битви споконвічний грюк! Як же я без друзів обійдуся, Без лобів їх, без очей і рук? Україно, ти моя молитва, Ти моя розпука вікова... Гримотить над світом люта битва За твоє життя, твої права. Хай палають хмари бурякові, Хай сичать образи все одно Я проллюся крапелькою крові На твоє священне знамено.
0 0
Четвер
11:48
03.02.22
Армія України навчання підрозділів реактивної артилерії
Потужні навчання підрозділів реактивної артилерії біля Криму.
АРМІЯ УКРАЇНИ - ВИЯВИТИ ТА ЗНИЩИТИ
Підрозділи реактивної артилерії, що підпорядковані Командуванню об'єднаних сил Збройних Сил України, відпрацювали розгортання на вогневих позиціях і наведення ...

2 0
Неділя
19:43
30.01.22
14 окрема механізована бригада відстрілялась по цілям
 14 окрема механізована бригада відстрілялась по цілям   
Українська армія готується до війни і готова дати відсіч окупантам. Оперативне командування "Захід повідомляє - Княжичі завжди влучають в ціль.
Військовослужбовці 14 окремої механізованої бригади ...

1 0
Субота
19:46
29.01.22
Українська армія вчиться стріляти з британської протитанкової зброї.
Українська армія вчиться стріляти з британської протитанкової зброї.
Українські військові готуються використовувати новітні протитанкові ракетні комплекси NLAW, які днями передала Велика Британія.
Такі навчання почалися у Національній академії сухопутних військ ...

Участі в дебатах не помічено
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Питання

Запитань ще немає, задайте перше!