Сергій Драгоманов-Липинський
Досвід: 1,508.62

Мої групи
Український Консерватизм
Група за інтересами

Сергій Драгоманов-Липинський

Громадський діяч
Політичні погляди Інше ... (Ліберальний консерватизм)
МістоЧеркаси
ІнтересиІсторія, соціальна психологія
Сфера діяльностінаука, освіта, культура
Посадастарший науковий співробітник
2 1
Понеділок
15:39
13.04.15
ОСВІТНЯ РЕФОРМА: ЗМІСТ І ФОРМА (роздуми стосовно нагальних потреб української освіти)


В окресленій статті хочу вкотре порушити проблему долання шкідливих рудиментів минулого в освіті сучасної України. Попри широку назву публікації, зосереджуся не на законодавчих й урядових рішеннях, а на тому, що мають робити власне і чиновники, і педагоги, ...


5 0
Понеділок
09:36
21.04.14
Про що мовчить місто? (Черкаси)
 
 
75 років тому, коли Росія і Німеччина в екстазі вседозволеності ділили Європу, американський письменник-реаліст Ернест Хемінгуей завершував свій роман “По кому подзвін” (рос. – “По ком звонит колокол”). Тоді літератор пройнявся проблемою громадянської війни ...

1981 - народився, 1998 - закінчив ЗОШ, 2003 - закінчив ВНЗ ІV рівня акредитації, 2008 - захистив дисертацію, 2010 - очолив ВНЗ І рівня акредитації.

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Питання

Павло К.: "Драгоманов-Липинський" - це Ваше справжнє прізвище чи маніфестація політичних поглядів?
Сергій Драгоманов-Липинський: Це, якщо хочте, реклама двох надзвичайно мудрих інтелектуалів і справді перших українських політологів, які вміли підніматися і над своїм, і над чужим невіглаством. я ж реклами не потребую ;)