Юрій Залізняк
Досвід: 550.14

Моя партія

Мої групи
Прихильники УПА
Група за інтересами
За Влада Медведа!
Група за інтересами

Юрій Залізняк

Виборець
Політичні погляди Націоналізм
МістоБорислав
ІнтересиІсторія, Історія національно-визвольних змагань, вивчення заборонених сторінок вітчизняної історії. Український Націоналізм. УВО, ОУН, УПА, УГВР, УССД.
Сфера діяльностіНаціоналістичний Рух
17 3
Середа
19:09
26.05.10
Нищення української мови в ХХ столітті.
Дехто сьогодні верещить, що українська мова є "хуторянською". Вона не має власної термінології, тому не годиття для використання в різних галузях.
Ці дехто вважають, що українці є тупим народом, який є неспроможним на "вироблення" власної технічної термінології. ...

14 7
Субота
23:53
22.05.10
Тим, хто верещить про єднання з Московією.
Уривок зі статті Андрія Савельєва, кандидата фізіко-математичних наук, доктора політологічних наук.
"Деградація Росії за часів Путина відображається цифрами, перед якими тьмяніють всі казки про наступаюче благоденство, які тиражують повністю контрорльовані ...

8 3
П'ятниця
14:37
21.05.10
Перші "Аксіоми" Українського Націоналізму.
- Одна, єдина, неподільна від Карпат по Кавказ, самостійна, вільна, демократична Україна - республіка - це національний всеукраїнський ідеал. Нехай кожна українська дитина тямить, що вона народилася на світ на те, щоб здійснити цей ідеал.
- Усі люди - твої ...

Життя страшне, як атомна війна.

Участі в дебатах не помічено
29 січня 1918 року поблизу станції Крути відбувся бій між більшовицькою армією Муравйова та військами УНР. Армія УНР значно поступалася більшовикам в кількості та в бойовому досвіді, оскільки складалась з учнів офіцерської школи, студентів університету ім. Святого Володимира Великого та учнів українських гімназій Києва. Через неадекватну військову політику соціалістичної Центральної Ради в бурхливий період революції понад мільйон українських солдат колишньої царської армії розійшлись по домівкам, а українські полки в своїй більшості один за одним перейшли на бік червоного загарбника. Боєздатні частини, вірні УНР, - Гайдамацький Кіш Слобідської України Симона Петлюри та курінь Січових Стрільців Євгена Коновальця були зайняті придушенням повстання більшовиків у Києві з осередком на заводі "Арсенал". На лінії фронту залишилися лише юні українці та їхні командири. 29 січня 1918 року відбувся цей бій, в якому, з приблизно 500 українців, 300 склали голови на жертовник боротьби за Волю своєї Вітчизни. Українська влада в їхні часи своєю лицемірністю не особливо відрізнялась від нинішньої. Питання: що ви б зробили на місці крутянців в наші дні, якби розпочалась нова війна?
Юрій Залізняк
Вівторок, 01:17, 20.04.10
Проголосували: 20
Голосувати...

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Питання

Запитань ще немає, задайте перше!