Мальва Сіверянка
Досвід: 1,708.38

Мої групи
Інформаційні технології
Група за інтересами
Закрита група
Група за інтересами
Група за інтересами
Рух Державотворців
Група за інтересами
Відповідальна політика
Група за інтересами
Ті, кого боїться Роджерс
Група за інтересами

Мальва Сіверянка

Виборець
Політичні погляди Націоналізм
ІнтересиЗдоровий глузд проти тоталітаризму
29 0
Субота
09:53
27.08.11
Кто такой Беркут и кто его "Брат"?
18.03.2009 15:56 Лана Самохвалова, ПУБЛИКАЦИИ
Зачем ему было принимать участие в украинских выборах? Представляете, брать себя за волосы, вталкивать в самолет и лететь в какой-то Северодонецк, имитируя, что там живешь и работаешь?..
На днях пожертвовала лепту ...

8 1
Четвер
20:27
23.06.11
Митинг против Тимошенко оплачивает фирма Азарова
 
Ось, яку новину прочитала у Фейсбуці щодо майбутнього мітингу "на підтримку уряду" (по-перше, і про сам мітинг дізналася звідти ж).
 
Руководитель рекламного агентства «Эгоист» Руслан Багмут платит 100 гривен за участие в завтрашнем проправительственном митинге ...

8 0
Четвер
18:51
23.06.11
Як уряд «знижує» інфляцію за допомогою планових платежів за електроенергію
Ще продовжується обурення споживачів Чернігова на свавілля ПАТ «Чернігівгаз» з погрозами відключити газ тим, хто вчасно не укладе так званий типовий договір, а тепер за їх обдирання взявся інший монополіст – ПАТ «Чернігівобленерго». Він теж хоче покращити власний ...

Участі в дебатах не помічено
Немає опитувань
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Питання

Сєргєй Днєпровєц: Судячи по Вашій аватарці , ІІ Світова закінчилася у 1945 , але згідно Закону України про ветеранів ВОВ , для України вона закінчилася тількі у 1954. Ви не вважаєте це помилкою ?
Мальва Сіверянка: Ні, свій аватар я помилкою не вважаю. проте знаю, звідки те, про що ви питаєте. Наскільки мені відомо, ветеранами оголошено не тільки тих, хто воював проти німців, а й тих, хто добивав по лісах УПА (Україна), Лісних братів (Балтія) та інших партизан-антикомуністів. По суті ці люди є не ветеранами ДСВ чи ВВВ, а просто помічниками радянської влади, перед якою мають певні заслуги. таким чином ті, кого будо б справедливо піддати люстрації, у нас іще й пільги мають. Сподіваюся, відповіла.