Юрій Бородатий
Досвід: 10,585.15

Юрій Бородатий

Виборець
Політичні погляди Інше ... (Людина - ціль, решту - засоби.)
МістоІвано-Франківськ
ІнтересиТеплофізика, Астрофізика, Радіо- та Електро-Техніка, Енергетика (Ендоенергетика), Екологія, Конструювання, Філософія, Психологія, Геологія, Геополітика, Гомеопатія, Хімія, ...
Сфера діяльностітворча
Посадавільний
23 2
Середа
19:21
02/03
88 оман суч.епохи
88 оман (самообманів) суч.Українця
"Самая глубокая истина, которую когда-нибудь высказывал Декарт и которую потому до сих пор отказываются понимать и даже признают ложной, гласит: всякое заблуждение есть вина. Но источником всякого заблуждения в жизни является ...

30 0
Середа
01:12
17/04
Сонячна енергетика: нерозкритий потенціал
В суспільстві панують шкідливі стереотипи щодо сонячної енергетики. Викликані вони ЗМІ, які називають сонячну енергетику "нетрадиційною". Насправді сонячна енергетика є найпотужнішою з усіх можливих, корисною за всіма показниками і такою що діяла завжди.
З ...

17 0
Неділя
17:29
06/01
Пані Євдокія і соціалісти (німецькі та совєцькі): українка народила сина у самий Свят-Вечір, 6 січня 1942 року на одному із залізничних вокзалів Третього Рейху!

Отже знайомтесь - Коваль (дівоче прізвище Мельник) Євдокія Андріївна, 2 серпня 1922 року народження, село Рівня, Перегінського (сьогодні Рожнятівського) району, Станіславської (сьогодні Івано-Франківської) області, Україна. Учасник УПА.Чоловіком пані Євдокії ...

Об'їздив 7 країн - вдома найкраще

Юрій Бородатий   Субота, 11:15, 20/05
2 За
0 Проти
Останній аргумент (Богдан Бодряченко, 23:17):
У мене на вулиці (інфіз) є більше смітників, здається п'ять. А в мене лише 2 (дві) руки. :(

Юрій Бородатий   Четвер, 04:42, 28/07
6 За
1 Проти
Останній аргумент (Олександр Іванич Бондар, 19:45):
Згоден, але з поправкою: половину бонусу перераховувати на рахунок ОПіК (Обєднання Пенсіонерів та Кандидатів) аби вони моглиб самі собі створити-побудувати містечка та умови життя, інакше не виживуть... А корупцію здолають не закони, а умови...

Юрій Бородатий   Вівторок, 15:13, 25/03
9 За
1 Проти
Останній аргумент (Юрій Бородатий, 15:46):
Пропонуйте свої варіанти нового і праведного закону. Необхідна умова - абсолютне визнання усіма українцями, в тч лютими ворогами України )

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Питання

Буряк Бурякович: Що у вас зображено на аві?
Юрій Бородатий: Вирішив на першій і поки що єдиній своїй аватарці зобразити 10 найтепліших областей України. Така собі "Гаряча Десятка України" за теплом повітря (води). В майбутньому там будуть добувати багато сонячної (екологічно-чистої і безкоштовної!) енергії і вирощувати городину, садовину, ліса і парки. Українці, давайте берегти ці теплі краї, щоб вони завжди залишались нашими, рідними..
Mr. Shatushka: Чому ви так погано знаєте російську?
МЕТА
1.
МЕ́ТА1, меты-меты, мн. меты, жен. Цель, мишень.
|| перен. Предмет стремлений, цель. «Пусть будет он тебе единственная мета.» Пушкин (о свете вдали).
2.
МЕ́ТА2, меты Метка, помета.
==========================================

ічому так ненавидіте слов'ян? Перечитались Розенберга?
Юрій Бородатий: Для чого мені російська? З чого Ви взяли, що я (слов'янин) ненавиджу слов'ян?
Mr. Shatushka: Людина - ціль?.. Чи це гуманно? А ви, якщо не секрет, влучно стріляєте?
Юрій Бородатий: Якщо сказати слово "мета" то багато росіян його не зрозуміють - у них нема такого слова.
Mr. Shatushka: Посада вільний

працюючи над дослідженням російського індивідуалізму, я зіткнувся з такою проблемою - у нас усі намагаються дистанціюватися від влади, посад, відповідальності, оголошуючи це свободою, ставлять себе в опозиційну позу, надаючи перевагу принципу:"ломай всьо!", "расскачивай лодку" - замість того, щоб спробувати своєю діяльністю врятувати суспільний інститут/державну владу/державу від повного краху. Чи не вважаєте Ви таку позицію пагубною? Чи не варто нам, українцям, навпаки намагатися зробити якомога більше, не боятися особистої відповідальності, поступитися індивідуальною свободою заради співвітчизників, рідної землі, держави?
Юрій Бородатий: В колоніальній державі можна йти у владу лише з одною метою - знищити її. Тому всі українці не люблять владу і взагалі не люблять владу людини над людиною. А от у росіян все з точністю до навпаки.
Катерина Висоцька: Які 7 країн Ви відвідали і чому вдома вам найкраще?
Юрій Бородатий: Відвідав і жив у таких країнах: Естонія, Латвія, Литва, Росія, Туркменія, Азербайджан, Білорусія. Але в Україні найкраще бо тут українська мова, тут наша природа, тут все рідне. Лише перебуваючи далеко від дому починаєш любити все це з небаченою силою )