Олег Слизько
Досвід: 32.00

Мої групи
Ми Маємо Мужність
Група за інтересами
Студреспубліка
Громадська організація

Олег Слизько

Громадський діяч
Політичні погляди Інше ...
ІнтересиДержавотворення, спорт, стратегічне планування, аналітика
Сфера діяльностіПолітика, біржова торгівля, стратегічне планування
ПосадаВетеран молодіжної політики
0 0
Субота
00:20
26.09.15
У ДЕНЬ МІСТА НА БІЛІЙ АЛЬТАНЦІ ПРОГРЕСИВНІ ПОЛТАВЦІ ВИСУНУЛИ КАНДИДАТУРУ СВОГО МЕРА
У ДЕНЬ МІСТА НА БІЛІЙ АЛЬТАНЦІ ПРОГРЕСИВНІ ПОЛТАВЦІ ВИСУНУЛИ КАНДИДАТУРУ СВОГО МЕРА У День Полтави, там, де зародилося наше місто – Білій альтанці на Івановій горі, республіканці й відомі прогресивні полтавці прийняли рішення – висунути кандидатуру голови Комітету ...

0 1
Середа
20:55
27.05.15
Семiнар "Глобальний свiт i глобальнi виклики" в м.Баеса (Iспанiя)
Семiнар "Глобальний свiт i глобальнi виклики" в м.Баеса (Iспанiя).  Першу сесію відкривав комісар з прав людини в Раді Європи (1999-2006) Альваро Хіль-Роблес.  Мабуть, найбільш адекватний коментар з приводу ситуації по Україні, який я чув коли-небудь від європейського ...

0 0
Четвер
23:38
20.02.14
Я беру на себе відповідальність за мир і соборність нашої держави
Сьогодні ніхто не готовий брати персональну відповідальність за ескалацію конфлікту, за пролиту кров, за все страхіття, яке коїться в Україні. Я беру на себе відповідальність за мир і соборність нашої держави.
Тому, я приймаю ряд правил, які зобов’язуюсь виконувати: ...

Народився 30 березня 1986 року. Освіта вища. У 2008 році закінчив з відзнакою Полтавську державну аграрну академію, кваліфікація „магістр з фінансів”. Нагороджений подякою Міністерства освіти і науки України. З 2008 року аспірант, пишу кандидатську дисертацію по економіці. У віці 19 років був обраний депутатом V скликання Кіровської сільської ради Полтавського району, набравши у одномандатному мажоритарному окрузі 62,5% голосів. Голова постійної депутатської комісії з питань роботи з молоддю та спорту. З 2006 по 2008 рік перебував на виборній посаді голови Студентської ради м.Полтава. У 2008 році удостоєний звання Почесного голови ради. З 2007 по 2008 рік був членом виконкому Полтавської міської ради. З 2006 по 2008 рік працював радником Полтавського міського голови. У 2006 році заснував власну футбольну команду. З 2007 року голова Полтавського обласного осередку громадської організації «Студентська республіка». З 2008 по 2009 рік працював начальником Єдиної контрольно-оперативної диспетчерської служби „05” Виконавчого комітету Полтавської міської ради. Маю IX ранг в межах V категорії посадових осіб місцевого самоврядування.

Участі в дебатах не помічено
Немає опитувань
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Питання

Запитань ще немає, задайте перше!