111 111
Досвід: 277.47

Моя партія

Мої групи
Захищай свої права!
Група за інтересами
Ми Маємо Мужність
Група за інтересами
Твереза Україна
Громадська організація
Вінничани на Політіко
Група за інтересами
РАСА
Група за інтересами
Патріотичне Об`єднання України
Громадська організація

111 111

Громадський діяч
Політичні погляди Ще не визначився
МістоКиїв
У блозі ще немає записів
111 111   Субота, 18:55, 12.03.11
3 За
0 Проти
Останній аргумент (Русин Слов'янин, 20:00):
Він створив гарну іллюзію благоустрою а наші і того зробити не змогли...та й ціни як я знаю в Білорусі кращі за українські...зарплпти вищі, геїв менше, якби треба було вибирати кандидата поміж тих що були на виборах у 2010 році, і кандидатури Тягнибока небуло б, тоді так, я б вибрав Бацьку

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Питання

Віктор Ткаченко: як може вживатися ваш націоналізм із інтернаціоналізмом?
111 111: Це дивлячись що вкладати в поняття націоналізм та інтернаціоналізм. По вашому націоналізм це коли проти москалів, а по моему це коли людина впершу чергу відстоює інтереси свого народу, потім етносу, потім раси, а аж потім людства в цілому. Ви говорите що "москалі сало зїли ваше", а цигани вашим онукам у вас під носом наркотики продають. Я не прибічник МедведоПута і його еврейської росіїї, але Російський народ не вважаю ворогом. Я прибічник панславянської ідеї, та всесвітнього руху "White Power"(Біла Сила).
Віктор Ткаченко: ви однобоко мене трактуєте або свідомо пересмикуєте, коли стверджуєте, що для мене націоналізм - це проти москаликів. а от ви не націоналіст, а панславіст, що трактується вченими як звичайний різновид фашизму... Чи ви не згодні?
111 111: Скажем так, коли я читаю те що ви пишете, в мене складаеться враження, що в першу чергу ваша головна мета натравити українців на руських, або в вас якась своя ненависть до всього що носить ім`я Русь. Відносно мене, то я не згоден з тим, що я фашист. Спеціально зайшов в словарі та вичитав ось таке: ФАШИЗМ (лат. fasio; итал. fascismo, fascio — пучок, связка, объединение) — тип общественного и государственного устройства, противоположный конституционно-плюралистической демократии. Якщо прийняти до уваги мою ідею виборчого процессу в державі: http://politiko.ua/idea1375 то назвати мене фашистом важко, тому що фашизм має на увазі тотолітарний режим вождя, а я пропоную владу політично активних громадян. Те що там якісь вчені щось сказали то маячня, такіж самі вчені, наприклад росіяни, почитавши ваші опуси назвуть вас фашистом і науково обгрунтують. Я ж вас фашистом не вважаю, ваша сутність криється в неолібералізмі, а не в націоналізмі чи тим більш в фашизмі.