- Іхалайнен
Досвід: 1,585.10

Мої групи
Однодумці Олеся Донія на politiko.ua
Група за інтересами

- Іхалайнен

Виборець
Політичні погляди Інше ... (Неоліберальний демократ)
3 0
Середа
21:54
27/01
Кремль і російські націоналісти: подробиці конфлікту
Здається, поза увагою товариства залишилось цікаве інтерв'ю організатора  "Русских  маршей" Дьомушкіна, в якому висвітлюються подробиці взаємовідносин російських націоналістів і Кремля: 
    Д. Волчек    Генералы появятся на улицах.
http://www.svoboda.org/content/article/...

5 0
Субота
21:03
17/01
Щире побажання
 З нагоди чергової річниці Переяславської ради доречно згадати одну з провідних тез російської пропаганди, про "братство", "славянское единство", або й більш відверте - "единый народ", "три ветки (корни) единого народа" і подібне.  Щодо "братства", то російські ...

2 0
П'ятниця
22:22
12/12
Вивчаймо фольклор !
 От зізнаймося : скільки разів останнім часом цивілізований світ опинявся в глухому куті ?  Вже давно все є очевидним :  і факт агресії, і докази,  фото- відео- аудіо- і речові, і живі полонені , і трупики у відповідних одностроях з належними документами, і ...

Участі в дебатах не помічено
Немає опитувань
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Питання

-Серафима Руденко: Ихалайнен,откуда Вы знаете о Кондратюке(Шаргее)?Случайно?
- Іхалайнен: Та хто ж його не знає ? Вже багато разів згадували, то до ювілея, то у зв'язку з якоюсь подією, причетною до космосу. Просто читав пресу, запам'ятав.