Микола Козюберда
Досвід: 43.50

Микола Козюберда

Виборець
Політичні погляди Соціалізм
9 0
Вівторок
09:59
09.04.13
Онлайн-трансляция пресс-конференции в УНИАН
Онлайн-трансляция пресс-конференции в УНИАН, с участием лидеров Гражданского Конституционного Конгресса, Всеукраинского стачкома, Национальной конфедерации профсоюзов Украины.
Трансляция  начнется 10 апреля с.г. в 11ч.30 мин, вы можете увидеть пресс-конференцию ...

2 0
Вівторок
07:08
05.03.13
В порядку здійснення громадського контролю стану забеспечення державних соціальних стандартів в сфері охрани здоров’я на території Перевальського району Луганської області.
 
В суспільстві відомо, що курс звичайного лікування хвороби (бронхіту, пневмонії...) на стаціонарному пербуванні в лікарні складає 8-11 днів. Хвора людина за власні кошти за рецептом лікаря купує  в аптеці лікарні приписані ліки та за власним бажанням харчі. ...

0 0
Четвер
07:30
21.02.13
Вакантные рабочие места «простаивают»! Чья проблема трудоустройства на вакантные рабочие места на шахте «Никанор-Новая» ГП «Луганскуголь»?
 
 В профсоюзный комитет профорганизации «Независимый профсоюз горняков (НПГ) шахты «Никанор-Новая» обращаются граждане по вопросу оказания помощи  трудоустройства на шахту.         На входных дверях  комнаты «отдела кадров шахты»  и приемной директора шахты ...

Участі в дебатах не помічено
Немає опитувань
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Питання

Запитань ще немає, задайте перше!