Олекса Юрченко → Питання


Популярні Нові Без відповіді

Дякую. Може варто повторити?
Олекса Юрченко: Однозначно :) Сподіваюся, що в України ще все попереду.
Пане Олексію, судячи з відзнаки на вашій світлині Ви Герой Помаранчевої революції (якщо не помиляюсь).
Як Ви нині ставитесь до тих подій?
Олекса Юрченко: Не герой :) Це "гвардія революції" ("срібна гілка"). До тих подій ставлення не змінилося і не зміниться. Бо саме вони показали, що ця країна має надію. А от те, що було потім :)
Олекса, Дмитро діло говорить. Давай поміркуємо з приводу термінів. Явки і паролі - старі. Принаймні явки - 100 відсотково. ;-)
Олекса Юрченко: Матиму на увазі :) Порожнечу (=кризу жанру), створену чинною владою, треба заповнювати. А то якось "свято мєсто пусто..."
Може варто повторити? 2012? Чи раніше?
Олекса Юрченко: На фоні чемпіонату? :) Хороша ідея.
Здравствуйте Олекса! Как вы считаете - какая идея может объединить лучших людей Украины?
Олекса Юрченко: Дякую за запитання. Відповідь однозначна - НАЦІОНАЛЬНА. Дехто вважає, що вона роз'єднує - але це не так. Достойним громадянином може бути тільки той, у кого є національна та історична свідомість, хто будує майбутнє згідно досвіду минулого. Не зважаючи на національність, ми всі - громадяни України, спроби ділити нас на "сорти" є злочином. Представники "національних меншостей" є ніяк не "меншими" громадянами, ніж представники "більшості". Навпаки, саме через свою національну ідентифікацію (а деякі громади живуть в Україні сотні років) вони мають найкращий шлях до усвідомлення себе громадянами великої країни. Серед моїх друзів є росіяни, євреї - але немає зденаціоналізованого, вибачте за грубість, бидла, яким нас намагалася зробити радянська тоталітарна машина.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.