Сергей Дзюбенко → Питання


Популярні Нові Без відповіді

Ось тут: http://politiko.com.ua/blogpost13351 ви обіцяли пояснити, хто винен в Голодоморі 32-33 років. Вішаю це вам в питання, щоб не забули. У відповідь поставите посилання, добре?
Як ви прокоментуєте такий Ваш коментар?

"Мої діди в землі лежать, і дядьків двоє, і дітей та онуків їх дружини самотужки піднімали. А твій в полоні ошивався, ще й у такій пошані у німців. І не тобі мене вчити, нацист і ненависник Росії, зрозуміло? Прийде лиха година, всі ви у нових господарів будете чоботи лизати, а нам знову голови класти. Доступно пояснюю?
Вас і виховали лише на те, щоб на Росію гавкати, і більш ні до чого ви не придатні. "

http://politiko.com.ua/blogpost6078
Сергей Дзюбенко: А що тут коментувати? Всы визначення двозначное трактування виключають.
вы пишите = Нація проектів = это ваш политичекий взгляд, сообщите больше к какой политичческой идеи и политическому убеждению это относится, давайте определятся без выдумывания и фантазий, т.е. точно какая политическая идея ваша.
Сергей Дзюбенко: Ну, собственно, движения такого пока нет. Навание мое, случайное. Идея? Понимаете, каждый в своей жизни реализует какой-то свой проект, и не один. иногда они на пользу обществу, иногда не совсем. Я пытыюсь выработать реальный, а не умозрительный механизм взаимодействия, когда все работают на всех. Симфония проектов. Бороться с личными проектами бессмысленно, их надо перепрограммировать. Тогда получится новая эффективность и совершенно новая общность. Собственно. я сторонник того, чтобы Украина продемонстрироваля миру "революцию без революции". И вышла в безусловные мировые лидеры. Нет, с головой у меня все в порядке, не сомневайтесь:)
"А що тут коментувати? Всы визначення двозначное трактування виключають." - тоді чого той ваш коментар так раптово зник?
Хто за національністю пан Юрій Смілянський?

http://politiko.com.ua/blogpost25403
Сергей Дзюбенко: А мені звідкыль відомо? Але слов`янин - не національність, а світосприйняття. Ось у цьму сенсі пан Смілянський не є слов`янином. Можна було б грубіше, звичайно.
Що означає застосоване вами слово "хохлонацисти"?

Осьо тут: http://politiko.com.ua/blogpost5832
Сергей Дзюбенко: То не я його застосував, а пан Семиволос. Мены сподобалось, потрібно ж якось відрызняти просто нацистів выд націстыв вже зовсім здичавілих. Так що ви там, хлопці, між собою розбирайтесь, добре?
Как Вы считаете, какая идея может объединить лучших людей Украины и способствовать ее возрождению?
Сергей Дзюбенко: Идея национального первенства. Не просто жить достойно, а послужить примером для остальных. Это возможно, уж поверьте.
"А що тут коментувати? Всы визначення двозначное трактування виключають." - тоді чого той ваш коментар так раптово зник? Виникає враження, що ви злякались того, що ваші істинні думки хтось побачить.
Сергей Дзюбенко: Останный раз я лякався за себе років з тридцять тому, пане Валерію:)
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.