Олег Олійник → Питання


Популярні Нові Без відповіді

Розкажіть пор партію трошки розлогіше.
Що у вас за партія?
Хто біля її керма?
Хто спонсорує?
Чим відрізняться від інших націоналістичних партій та об'єднань?
Передісторя партії-у кого виникла ідея створення партії (по іменно та по призвищам)
З переліку-Тимошенко,Ющенко,Янукович.Тягнибок,Тігіпко,Гриценко-кого підтримає Ваша партія і як?
Олег Олійник: Партія право-центрицька з ухилом на україноцентризм. Основні ідеологеми - неоконсервативні з ухилом на український національний солідаризи. Це по науковому. По простому націонал-патріотизм з ідеєю націократії (Сціборського). Ми не декларуємо що ми партія націоналістича, бо це є хибне судження про націоналізм. Націоналізм це стан діші. Тому ми по суті своєї - націоналісти, але партія не може бути націоналістичною. Націоналісти це еліта, яких в країні 5-10 відсотків. А партія має бути патріотична - виховувати у громадян, у громади, дух патріотизма і любов до своєї Батьківщини. Нам необхідно трансформувати "просто МЕШКАНЦІВ" у "справжніх ГРОМАДЯН". Необхідно щоб увесь цей натовп відчув себе частиною НАЦІЇ! Відчув свою причетність до країни, Батківщини! Це основне завдання. А ось шляхів здійснення цього завдання багато. Це і приход до влади і зміна існуючою системи на національно-ефективну і зміна економічної модели ліберал-хаосу на модель економічного націоналізму розвитку економіки і зміна конситутції з чітким прописанням прав і обовязків громадян і влади та чіткої моделі державного устрою. Ми за президентську республіку зразка "5-ої французської республіки Де Голя". Біля керма команда партіотів. Очолює Провід - Олег Олійник (це я). Нас ніхто не спонсує. Є фінансові надходження від підприємців та громадян. Кожна область має свою касу. І всі разом відраховують частину зібраного на Київ. Поки партії вистачає. Від інших партій вирізняємось поглядами, стратегією і тактикою діяльності. Ідея створення партії виникла в мене, і я поділився з нею зі своїми друзями, вони її (ідею) підтримали і тепер ми маємо повноцінну партію. Поки підтримуємо діючого Президена Ющенка , але може будемо висувати і свого кандидата. На зїзді вирішим.
Невідомий користувач
+2

цель оправдывает средства?
Олег Олійник: В стратегічному сенсі - так. Але тактично буває і навпаки.
Невідомий користувач
+2

Як се маеш?
Олег Олійник: Добре, коли поряд є гарні друзі, дружина і дочка.
А чи існує осередок вашої партії у Чернівцях. І як можна приєднатися до вас?
Олег Олійник: Існує! і приєднатись можливо. Позвоніть моєму заступнику по західному регіону - Остапу Стахіву 0676617617. Або напишіть тут йому. Він на сторінці нашої партії є. З повагою, голова УП Олег Олійник
Здравствуйте! можете ли вы не обещать что будете делать, а рассказать и показать, что вы уже сделали? А сколько партии лет?
Олег Олійник: Партії 3 роки. Був у нас свій майдан - Віче у Сіверськодонецьку - 1 березня 2008 року. Це наша ідея і наша органзація. Хоча і на Віче приїхало багато побратимів із інших партій. Є і інші акції: www.ukrpart.org
Здравствуйте! Кого Украинская партия поддержит на президентских выборах 2010?
Олег Олійник: Кандидата що сповідує українські цінності
Я допомагаю вашій партії.
І як ви ставитесь до того що б не підтримувати нікого на виборах (ви написали що кандидат це Ющенко), адже це тільки показує проституточність партії і нашу слабкість, ми ніколи не зможемо вийти в лідери вступаючи в блоки і лягаючи під більш популярну партію. Навіть якби нам було вигідно це з матеріальної точки зору це не так, бо ті кому ми допомагаєм під час виборів, після виборів про нас забувають!
І як ви ставитесь до того щоб покінчити з демократією в середині партії, адже хто буде відповідати за результати голосування? більшість?? Чи людина яка за своєю професією є економіст приймає рішення по пропаганді?
В програмі сказано що партія проти глобалізації, а на ділі йде до загальноєвропейських цінностей! хіба це не є глобалізація? загальноєвропейськість це і є глобалізація. Невже у нас Українців не має своїх цінностей? Європа вже глобалізована і тому там не має німецьких чи французьких цінностей там є загальноєвропейські, тобто глобалізовані. В програмі сказано що створити професійну армію можна шляхом вступу в НАТО, але вибачте НАТО це і є ще один крок до глобалізації, проти якої виступає партія. Одні пункти противорічать іншим.
сприяння інтеграції України до європейської та світової спільноти, це ще один крок до глобалізації.
- реалізацію власної Програми партії шляхом приведення до влади в українській державі на усіх її рівнях професійних. високоосвічених фахівців-патріотів, об’єднаних безмежною відданістю Україні. Яка вибачте безмежна відповідальність? хоть хтось відповідає в ВР за прийняті рішення? все едмократично, але відповідальності нема і бути не може, бо принцип в більшості.
- Держава є умовою збереження та інструментом захисту власних унікальних національних цінностей та українських інтересів. Як держава може йти до унікальних національних цінностей якщо партія прагне загальноєвропейських?
політичне утворення корінного народу на його власній території для державного забезпечення своїх інтересів у всіх сферах життя, для гарантованого відродження і розвитку, процвітання і буття нації в часі;
Якщо ми ввійдемо в європейське співтовариство то про таке понняття як корінний народ можна забути, адже до нас зразу хлине хвиля імігрантів і Україна перетвориться на генетичний смітик.
Олег Олійник: Ми на з'їзді не підтримали жодного з кандидатів... А щодо решти, ми майже однодумці. З повагою, голова УП Олег Олійник
Ваше ставлення до залучення іноземних інвестицій, діяльності фінансових ринків, міжнародних організацій СОТ, МВФ та Світового банку?
Олег Олійник: Негативне. Можна дозволити брати лише безкоштовну технічну допомогу. Або дозволити рівноцінний обмін: ми їм дозволяємо вкласти гроші щось збудувати, а за те що ім дозволили вони віддають 50% збудованого майна у власність держави. Ну і так далі. А з грошима взагалі дуже легко. Хочть дати гроші - будь ласка, але у гривнях! Тобто вони купують за гривні наш товар і нам надають ці ж гривні для допомоги. Не треба брати іноземну валюту треба заставити всіх перейти на гривню, тоді вона стане сильною! І так далі!
А чи існує осередок вашої партії у Чернівцях. І як можна приєднатися до вас?
Олег Олійник: Пишіть, звоніть, заходьте... З повагою, голова УП Олег Олійник
а що є "українськими ціностями"?
вишиванки і шароварщина?
Олег Олійник: нація (українці), мова, українська держава, традиції, віра, родина, земля (всі її природні багатства) і т. і.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.