Віталій Кличко → Питання


Популярні Нові Без відповіді

Невідомий користувач
+7

1. Кого підтримаєте на виборах?
2. Що Вам більше од душі: політика чи спорт?
3. Які зміни треба внести до Конституції?
4. Як боротися з пияцтвом та тютюнопалінням серед молоді? Чи не доцільно створювати більше спортивних майданчиків для дітей та підлітків?
5. Чим відрізняється сьогоднішня ситуація напередодні виборів від ситуації п'ятирічної давнини? Яке значення відіграють майбутні вибори і чи відбудуться вони взагалі?
Доброго дня пане Віталій!
Підкажіть буть ласка з ким можна звязатися в м. Полтаві щоб допомагати Вам та Вашому блоку на Полтавщині!
Дякую за увагу!
Олександр!
[email protected]
1.Аристотель в своё время сказал, что человек занимающийся физическим трудом, политиком быть не может. Вы с ним не согласны?
2. Кто управляет Украиной?
Доброго дня, Віталію
1) Коли Ви підберете собі фахову команду для роботи в інформаційному полі, бо такі ляпи, як "демократія - це диктатура закону" ніяк не покращють сприйняття Вас, як сильного політика, а лише надають привід Вашим опонентам для дискредитаційних кроків проти Вас.
2) Де можна подивитися план розвитку та розбудови Києва на найближчі 10-20 років, якщо вона напрацьованою Вашим блоком у Київраді?
На передаче у Савы Шустрого вы сказали,что вы боксируете не ради прославления Украины,а ради достижения спортивных результатов.
Так вот у меня родилась такая мысль!
Так может быть вы и в киевраду пошли не потому-что сильно любите Киев и киевлян,а ради улучшения финансового состояния собственного кармана ???
И второе.
Я чего-то не пойму.Вы вроде были за за здоровый образ жизни,но это вам не мешает продавать пиво-Черниговское! Это не маразм???
Или спорт и пиво созданые друг для друга???Может и сигареты тоже?

Почему в Киеве мусор сортируется не везде???

И возможно ли с вами лично поговорить? Встречаетесь ли вы с людьми?
Или только по телевизору?
По каким-то дням.
В Україні діє антилюдська та антидержавна владно-політично-бізнесова система. В результаті діяльності цієї системи, населення України зменшилось на 8 млн. чол. за останніх 18 років. На 80% знищена промислова інфраструктура держави. Практично повністю знищено сільськогосподарський сектор. Знищені економіка, наука, медицина та освіта.
Чи підтримаєте ви у якості покарання за ведення антидержавної, антисуспільної та антилюдської діяльності в Україні смертну кару.
Ви колись нарешті проведете бій в Україні, чи патріотизм у вас з*являється лише тоді, коли питання не стосується грошей?
Добрый день, уважаемый Виталий!
Я - Андрей Мельник, президент Ассоциации содействия международному бизнесу и развитию (АСМБР - www.apibd.com). Одно из важнейших направлений нашей деятельности - развитие народной (гражданской) и молодёжной дипломатии.
Хотел бы с Вами пообщаться на эту тему. Вы ведь тоже народный дипломат! Спорт - это лучший инструмент в создании позитивного имиджа нашей страны. Вы сделали огромный вклад в формирование позитивного имиджа Украины…Как с вами можно пообщаться? Мой телефон 067 2471127.
С уважением,
Андрей Мельник
Ви плануєте провести бій в Україні ?
Відповідь обгрунтуйте
Наперед дякую.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.