Юрій Бородатий → Питання


Популярні Нові Без відповіді

Що у вас зображено на аві?
Юрій Бородатий: Вирішив на першій і поки що єдиній своїй аватарці зобразити 10 найтепліших областей України. Така собі "Гаряча Десятка України" за теплом повітря (води). В майбутньому там будуть добувати багато сонячної (екологічно-чистої і безкоштовної!) енергії і вирощувати городину, садовину, ліса і парки. Українці, давайте берегти ці теплі краї, щоб вони завжди залишались нашими, рідними..
Чому ви так погано знаєте російську?
МЕТА
1.
МЕ́ТА1, меты-меты, мн. меты, жен. Цель, мишень.
|| перен. Предмет стремлений, цель. «Пусть будет он тебе единственная мета.» Пушкин (о свете вдали).
2.
МЕ́ТА2, меты Метка, помета.
==========================================

ічому так ненавидіте слов'ян? Перечитались Розенберга?
Юрій Бородатий: Для чого мені російська? З чого Ви взяли, що я (слов'янин) ненавиджу слов'ян?
Людина - ціль?.. Чи це гуманно? А ви, якщо не секрет, влучно стріляєте?
Юрій Бородатий: Якщо сказати слово "мета" то багато росіян його не зрозуміють - у них нема такого слова.
Посада вільний

працюючи над дослідженням російського індивідуалізму, я зіткнувся з такою проблемою - у нас усі намагаються дистанціюватися від влади, посад, відповідальності, оголошуючи це свободою, ставлять себе в опозиційну позу, надаючи перевагу принципу:"ломай всьо!", "расскачивай лодку" - замість того, щоб спробувати своєю діяльністю врятувати суспільний інститут/державну владу/державу від повного краху. Чи не вважаєте Ви таку позицію пагубною? Чи не варто нам, українцям, навпаки намагатися зробити якомога більше, не боятися особистої відповідальності, поступитися індивідуальною свободою заради співвітчизників, рідної землі, держави?
Юрій Бородатий: В колоніальній державі можна йти у владу лише з одною метою - знищити її. Тому всі українці не люблять владу і взагалі не люблять владу людини над людиною. А от у росіян все з точністю до навпаки.
Які 7 країн Ви відвідали і чому вдома вам найкраще?
Юрій Бородатий: Відвідав і жив у таких країнах: Естонія, Латвія, Литва, Росія, Туркменія, Азербайджан, Білорусія. Але в Україні найкраще бо тут українська мова, тут наша природа, тут все рідне. Лише перебуваючи далеко від дому починаєш любити все це з небаченою силою )
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.